Oulussa kimppaa miesten kesken

Oispa mukava saada kimppakivaa miesten kesken Oulun seudulla. Miehistä mulla kokemusta, mutta kimppa vielä kokematta :)

4

325

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lee.warmer

      Kiinnostaa

      lee.warmer at gmail com

      • Laitoin viestiä


    • kiima.perse

      Olin jo pitkään haaveillut saavani kokea miltä tuntuisi miehen kyrpä perseessäni, mutten ollut rohjennut kokeilla. Mutta lopulta rohkaisin mieleni ja päätin että nyt se tapahtuu. Laitoin ilmoituksen koodin kautta jossa etsin rahtaria joka pysähtyisi kotipaikkakunnallani ja haluaisi nussia neitsytpersettä.

      Ei aikaakaan kun sain vastauksen, kaveri esittäytyi Makeksi ja sovimme tapaamisen paikallisen huoltoaseman parkkipaikalle. Sovitun tapaamisajankohdan koittaessa menin paikalle jalat täristen,mutta vakaasti päättäneenä menettää perseneitsyyteni. Avasin Maken tuntomerkkejä vastaavan rekan oven ja vähän yllätyin kun siellä olikin kaksi miestä. Oletko Arska sanoi toinen miehistä. Olen Make ja otin apukuskinkin mukaan.

      Nousin autoon ja miehet ottivat kalunsa esiin. Kiimaisena aloin imeä ja runkata molempia. Eikö sinua ole koskaan nussittu sanoi Makeksi esittäytynyt. Ei ole vastasin. No kohta nussitaan sanoi Make. Olin jo kotona rasvannut perseeni valmiiksi ja Make asetti minut nelinkontin ja veti housuni kinttuihin rasvaten samalla omaa kyrpäänsä. Samalla otin suihin toiselta kaverilta joka esittäytyi Jussiksi. Make asetti kyrpänsä persereiälleni ja alkoi painaa sitä sisään. Irvistin kivusta mutta säälimättä Make painoi kyrpäänsä perseeseeni. Nyt saat kunnolla kyrpää huora hän ähisi. Sentti sentiltä hän painoi kalunsa sisääni vetäen välillä ulospäin mutta sitten taas sisään aina vain syvemmälle kunnes hänen kyrpänsä oli juurta myöten syvällä perseessäni. Samalla imin ja runkkasin Jussin kyrpää. Kiimaisena ajattelin että tietäisivätpä ohikulkijat mitä tuossa rekassa nyt tapahtuu. Make alkoi työnnellä kyrpäänsä edestakaisin perseessäni ensin hitaammin mutta koko ajan kiihtyvällä tahdilla.

      Voihkin nautinnosta. Hän otti kaksin käsin lanteistani kiinni ja survoi kyrpäänsä perseeseeni apinan raivolla.

      Lopulta tunsin kuinka hänen kyrpänsä alkoi syökseä spermaansa sisääni. Nyt saa huoran perse kyytiä hän ähisi ja tunsin kuinka kuuma sperma syöksyi sisääni.

      Sitten oli Jussin vuoro. Hän riisui minut kokonaan alasti ja käänsi minut selälleni.Nostin jalkani kohti kattoa ja hän tuli päälleni. Hänen kyrpänsä upposi helposti jo avattuun perseeseeni. Aah sinulla on ihana perse hän huohotti ja rassasi persettäni kiihtyvällä tahdilla, työntelin parhaani mukaan vastaan kunnes hän laukesi karjahtaen sisääni, samalla runkkasin itseltäni spermat vatsalleni. Olin täydellisen tyydytetty ja tämä otetaan uusiksi ajattelin, mutta siitä myöhemmin tuonnenpana.


      Minua oli juuri nussittu kahden miehen toimesta rekassa erään huoltoaseman parkkipaikalla.

      Tyydytettynä ajattelin lähteä kotiin saunomaan. Kävellessäni autolleni yksi kaveri tarttui minua hihasta ja kuiskasi: näin mitä sinulle tuolla rekassa äsken tehtiin. Nyt seuraat minua tuonne huoltoaseman vessaan. En voinut muuta kuin totella. Vessassa hän tyonsi minut vapaaseen koppiin ja istumaan pöntölle. Hän kaivoi housuistaan ison kyrvän ja sanoi: nyt saat lutka lisää kyrpää.

      otin kyrvän suuhuni ja aloin imeä ja runkata sitä. se paisui aivan valtavaksi. Ime sitå huora, hän sanoi ja minähän tein parhaani mukaan työtä käskettyä. Mitä huora haluaa hän kysyi. Nussi minua, sain sanottua. Nyt saa lutka kunnolla kyrpää hän ähisi. Käännyin hänenn selin ja hän veti housuni alas. Tunsin kuika hän alkoi sovittaa kyrpänsä persereiälleni. Kiimaisena työnsin parhaani mukaan vastaan. Hän painoi kalunsa perseeseeni ja alkoi nussia rajusti. ihanan tiukka perse hän voihki. Runkkasin samalla omaa kyrpääni.Hän nussi persettäni apinan raivolla kunnes hetken kuluttua laukesi perseeseeni. Olin saanut jo kolmannet mällit sisääni vähän ajan kuluessa. Hiukan häpeillen avasin vessan oven ja pelkäsin että oliko kukaan kuullut touhujamme. Mutta onneksi vessassa ei ollut muita, tyydytettynä lähdin kotia kohti toivoen saavani pian kyrpää uudestaan.

      • Olipa kiihottava ja mahtava kokemus sulla :)


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      125
      1248
    2. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      89
      914
    3. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      94
      884
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      22
      818
    5. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      283
      723
    6. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      93
      717
    7. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      109
      636
    8. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      33
      617
    9. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      50
      571
    10. Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.

      Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet
      Suomussalmi
      125
      540
    Aihe