Ruusuun tulossa hiljainen tänään!

Taittaa tulla vain muutama mummo. En ole menossa. Olen muutaman kerran käynyt ja tyhjää on ollut.
10185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Hyvä ettet olekaan tulossa. Tuollaiset negatiiviset ihmiset voivat käydä esim baskaksessa.

Äänestä
  • Tämä aloittajja on käynyt Ruusussa pari vuotta jokaisissa tansseissa.
    Nyt taas lupaa pysyä pois.( niin kuin joka tansseista)
    Huomenna taas saa lukea hänen päivityksiään, kuinka oli tyhjää Ruusussa.

    Ruusunporukka vois lähettää hänelle muutaman vapaalipun. On hän teitä niin aktiivisesti mainostanut 😀👍

    Ilmeisesti vielä ei olla löydetty sopivaa lääkitystä.
    Lääkäreille haastasva tapaus.

    Äänestä

  • MaalimaaNähnyt kirjoitti:

    Tämä aloittajja on käynyt Ruusussa pari vuotta jokaisissa tansseissa.
    Nyt taas lupaa pysyä pois.( niin kuin joka tansseista)
    Huomenna taas saa lukea hänen päivityksiään, kuinka oli tyhjää Ruusussa.

    Ruusunporukka vois lähettää hänelle muutaman vapaalipun. On hän teitä niin aktiivisesti mainostanut 😀👍

    Ilmeisesti vielä ei olla löydetty sopivaa lääkitystä.
    Lääkäreille haastasva tapaus.

    Aloittajalle suosittelen laajamittaista lobotomiaa ja paikkaa suljetulla osastolla poissa muita häiritsemästä. Pillerit tuskin enää tehoavat kyseiseen tapaukseen.

    Äänestä

Missä tämä baskas on?

Äänestä

Tarkoitit varmaan Backaksen kartanon tanssilavaa. Se sijaitsee Vantaalla. Ylästöntie 28. Tanssit joka torstai ja lauantai 19-23. Ohjelman löydät osoitteesta www.tanssikeskus.fi Todella tunnelmallinen kesä tanssipaikka. Sinne pääsee todella helposti joka puolelta julkisilla. Olen käynyt monta kertaa kesän aikana. Joka kerta on ollut hyvät tanssit. Miehiä ja naisia melkein tasamäärä. Pääsee hyvin tanssimaan. Suosittelen

Äänestä
  • Onpas läpinäkyvää tanssiladon markkinointikampanja. Haukutaan ensin aloituksessa kilpailija ja lisätään kommentteihin oma mainos perään. Toimiihan se noinkin.
    Lisää asiakkaita tuolla kampanjalla ette saa. Osa meistä aktiiveista väistää paikkanne jo. Jatkakaa samaan malliin vaan.

    Äänestä

Atanssuja kuikas voi olla hyvät tanssit jos puuttu tanssijat? Vaikea yhtälö,eikös vaan?

Äänestä

Ei sinne ole kukaan menossa. Ruusu taitaa olla aivan tyhjä tänään

Äänestä

Hiljaista on täällä ruusussa taidan siirtyä muualle

Äänestä
  • Kommentistasi päätellen on enemmän kuin suotavaa, että siirryt muualle siihen mennessä, kun tanssit alkavat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mummeliilta kirjoitti:

Taittaa tulla vain muutama mummo. En ole menossa. Olen muutaman kerran käynyt ja tyhjää on ollut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu