Sitäsinäolet

Olet Pekka ihana.
11285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Tuollainen nais ihannekko sulla Pekka on?;)

No ei se Pekka kyllä työtä vieroksu pikemminkin on työ narkomaani. Kannattaa
nukkua välillä päiväunet niin paremmin jaksaa.

Äänestä
  • Ehkä jo toipuu

    Äänestä

  • Mistä päättelet että täällä

    Äänestä

Haluun pusutella ja rutistella pekan märäks, yhtä märäks ku mä oon ku mietin pekkaa ja lähimmäisenrakkautta.

Äänestä

Mitäpä tästä oikein saat? Vaikuttaa siltä, että sulla on vain jokin pakkomielle päässäsi ja roikut täällä anonyymilla palstalla huomionhakuisena. Normaalielämässähän ihastukset ilmaistaan eikä tätä kautta.

Äänestä
  • Totta

    Äänestä

Pekka on mun

Äänestä

Pekka on myös minun mielestä aivan ihana mies...saisipas taas rutista ja suukotta häntä pitkästä aikaa.

Äänestä
  • Asuuko hä Oulussa

    Äänestä

  • Taitaa hakeutua sinne

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joskuss kirjoitti:

Olet Pekka ihana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu