Öitä nainen

5331
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kirjoitan kuin hänelle.
Hyvää yötä Mies.
Kiitos kun olet.
<3

Äänestä

Poskelle vain.....nuku hyvin...❤

Äänestä

Ei oo totta. Just ennen nukkumaan menoa kuuntelin mm. Roy Orbisonia ja ajattelin Sua. <3

Äänestä

En tiedä, kuka olet ja ketä kiität
Monta naista, monta vastaanottajaa.
Hetki kanssaan yhteinen, niin hauskaa ja ihanaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiitospaljon kirjoitti:

Suukko suulle https://www.youtube.com/watch?v=L0g2LA1Oiu8

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu