Olisko täällä joku pullea nainen, joka tahtoisi syöttää miehen yhtä paksuksi ellei jopa paksummaksikin? Tahtoisin vain kokea tuollaisen kohtalon.
lihottamista
2
350
Vastaukset
Olisi ihana löytää lihottaja nainen. Siis nainen joka tykkää kun miehen maha kasvaa, paino nousee, vaatteet jäävät pieneksi ja miehen tissit paisuvat.
Nainen kannustaisi miestä syömään koko ajan enemmän, kasvattaisi annoksien kokoa pikkuhiljaa isommaksi, vaihtaisi miehen vaatteet salassa isompiin ja palkitsisi miehen seksillä kun tämä on ahtanut masun aivan täyteen. Nainen myös pitäisi huolen että mies syö koko ajan jotain ja on mahdollisimman laiska.
Nainen myös seuraisi miehen lihomista säännöllisillä punnituksilla, mittaisi masun kasvua ja pitäisi päiväkirjaa painosta mahan kasvusta.
Edellä mainitun kaltainen nainen olisi ihana löytää.Mikäli naisia kiinnostuu tuollainen mitä kirjoitin niin sählöpostia voi laittaa. Sähläpostiosoite on sama kuin kuin käyttäjätunnus(ät)suomi24.fi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2011631
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?581051Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän140954- 85922
- 61916
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,11810Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t268795Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol75745Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk61732Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä342721