Eikö ne parakkikylän kämpät olekaan täynnä kun niitä jo Tori.fissä mainostetaan?
Autotehtaalaisten asunnot
4
449
Vastaukset
- laitilarules
Kaikki pultsarit ja narkomaanit niihin asumaan, jos tyhjiä ovat. Kaupunki kyllä maksaa sen järjettömän vuokran...
- Vai4
Ennen napsu otsaa.
- asiaaa
Ilpon pajasta väki vähenee..surkeaa sontaa kaikki tyyni
muka opiskelemaan ja armeijaan..
kammottava ilmapiiri ja naurettava palkka..
hah hah, ei voi kuin nauraa moiselle paskapuljulle!! - Asukasparakista
Asun täällä, ei valittamista siistit lämpöiset huoneet ja paikat kunnossa. Jollakin tasolla jopa jotenkin hyväksyttävä vuokra kun ottaa huomioon että sisältää niin veden,sähkön ja internetin. Tähän päälle vielä niin pesukoneet ja ja kuivausrummut niin voittaa kyllä aika monta betonirähjää idiootti vuokrapyynneillä ja pahimmillaan jopa vuoden määräaikaisilla sopimuksillaan. Että kyllä nämä matalan kynnyksen vuokrakasarmit ajaa täysin asiansa.
Se että niitä mainostetaan tori.fi ssä ei tee näistä yhtään huonompia asumismuodoltaan. Ja ihan viimeaikoina tänne on tullut useita asukkaita lisää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 447276
- 324038
- 573565
- 483082
- 172786
- 372258
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons482246- 432228
- 162226
- 482209