Halannut lämpimästi

Olin ajatellut, että halaan lämpimästi. Niin ei sit taphtunu.
7460
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kylmä halaus,oli kuin jäätynyt lapamato olisi luikerrellut iholla

Äänestä
  • Ahaa, itse herrojen herra ei kestä pientä hjuumoria, no ei se mitään!

    Äänestä

Ens kerralla sitte.

Äänestä

Niin minäkin olin ajatellut että halaan lämpimästi..
Ei..sitä ei sitten halattu ollenkaan..

Äänestä

En arvannut kun en tiedä mitä ajattelet minusta ja haluatko sitä ?????

Äänestä

Toivottavasti hän tietää että minua saa aina tulla halaamaan...

Äänestä

Muisti pätkii. Jo viikon olen saanut nukuttua sammuttuani. Iloinen olen vain siitä, ettei kenenkään tarvitse ryhtyä minuun. Isän luona kerran kadun tätä elämää.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


epäonninenolen kirjoitti:

Olin ajatellut, että halaan lämpimästi. Niin ei sit taphtunu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu