Lihava, ruma ja vanha nainen on paras

MiesOnnellinen

valinta miehelle silloin kun ei halua sitoutua vain yhteen ja kauniiseen, joihin aina silti myös oikea mies pitkästyy. Nämä rumat raukat olleet pitkään puutteessa ja ovat nöyrän kiitollisia saadessaan oikean Miehen sänkyynsä so. antavat kaikkensa, suostuen myös mitä erilaisimpiin temppuihin.

Antavat kaiken myös sängyn ulkopuolella, kun mies vaan osaa tahtoa. Iso osa erinomaisia ruoanlaittajia mm.. Sekä hyviä miehen kaikista muistakin tarpeista huolehtijoita. Rahaakin usein löytyy jaettavaksi asti.

Tietysti miehellä pitää olla näitä rumiluksia monta samaan aikaan, eikä tule antaa kenenkään kahlita itseään. Useimmat heistä suostuvat silti suhteeseen, vaikka asian ihan avoimesti kertoo.

Siitä ei kannata välittää, jos kaverit katsovatkin vähän huvittuneesti kun rinnallasi lyllertää paksukainen (eivät vaan tiedä mitä menettävät). Pääasia on olla itse onnellinen ja tyytyväinen. :)

4

387

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Wau,,ihan uusi provo...voi hitsi ku nyt KAIKKIA kauheesti alkaa harmittamaan ja someraivo alkaa..tsiisus, mistä noita parsakaalin aivotoiminnalla varustettuja tyyppejä oikein sikiää?

    • Lihavanrumanvanhanpoika

      On koulun kovin piereksijä kun ei muuhun ääliö pysty.

    • barpapaari

      minusta kyllä tämä on ihan hyvä aihe, joskin varmasti provokatiivinen.
      ihan näin tasa-arvon nimissä läksin kertomaan että
      kyllähän tuo nimittäin toimii toisinkin päin. jos nainen ei saakkaan unelmien miestä niin ainahan voi ottaa useamman rumemman puoleisen lihavan tai hintelän miehen ja sitten pitää avointa suhdetta siltä varalta jos aito unelmien prinssi löytyisikin.
      sehän on vaan nykyaikaa ei pidä ottaa henkilökohtaisesti.

    • justnäitä

      Säälittävää touhua. Ei osata yksin olla ja roikutaan muissa hyödyn saamiseksi.. :D

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Missä kokoomuksen naiset?

      Hähmäistä ukkotarinaa kuultu koko viikonloppu. Kukaan ei ole kokoomuksessa edes yrittänyt pitää naisten puolta. Jopa
      Maailman menoa
      128
      3753
    2. Finland is now Petter place

      Audin B-ryhmän ralliautolla saatiin kansa voimaan hyvin. Kiitos kokoomus huumoripläjäyksestä.
      Maailman menoa
      36
      2444
    3. Ilman Stadia Suomessa ei olisi kunnon lihajalosteita

      HK, Helsingin makkaratehdas, Votkin, mitä näitä nyt onkaan. Böndellä ei ole kunnollisia jalostajia.
      Maailman menoa
      144
      2088
    4. Toivon että kuulut elämääni

      Mutta aika näyttää miten läheisesti. Lupaan kertoa jossain sivulauseessa, kun muutan paikkaa.
      Ikävä
      70
      1031
    5. Jorma Lind kuollut

      Ylen uutisankkurina 40 vuotta toiminut Jorma Lind on kuollut 85-vuotiaana. https://yle.fi/a/74-20230265 ARVl on näet
      Maailman menoa
      10
      1011
    6. Mikä on kaunein

      Ja hellyttävin hetki irl kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      45
      891
    7. Mahdatko ymmärtää sitä

      Mä en selviä jollei me jutella kunnolla. Tarvitsen sua siihen. Etkä sä voi sitä tietää kun en ole ilmaissut mutta olen
      Ikävä
      63
      866
    8. En unohda sua

      En vaan unohda sua. Eikä se näköjään ole tarkoituskaan. Rakastan sua sitten omalla tavalla kauempaa kun mikään muu ei on
      Ikävä
      31
      855
    9. Kullan kemiallinen merkki on au

      Ei välttämättä. Mikä sun kullan merkki on?
      Ikävä
      43
      780
    10. Kyllä nainenkin voi ottaa yhteyttä

      Ja on ihan kiva jos ottaa yhteyttä mieheen. Minä ainakin olisin onnessani jos nainen ottaisi yhteyttä. mies
      Ikävä
      97
      762
    Aihe