Miten Audisedän saa raivostumaan?

Näet takapeilistä kun Audisetä tulee takapuskuriin roikkumaan ja on aivan stressaantunut ja kiroaa kun et aja ylinopeutta. Yleinen näky mutta älä mene mukaan.

Itse aina pudotan nopeutta vielä ainakin kymmenyksen ja voi sitä näkyä jota on ilo seurata takapelistä. Audisetä alkaa käymään ihan kuumana ja tulee ihan puskuriin kiinni. Siinä pitää pari kertaa vielä painaa jarrua. Audisetä tulee ihan punaiseksi ja meinaa saada sydänkohtauksen. Sopivan tilaisuuden koittaessa menee lujaa ohi kansainväliset merkkieleet vilkkuen. Minä nauran ja hyvässä lykyssä Audisetä saa vielä sakon kun hermona hirttää kaasu kiinni liian pitkäksi aikaa.

Muistakaa että takaanajaja maksaa.

Muistakaa vanhaa sananlaskua "kiusaa porvari päivässä niin maailma pelastuu".
10181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Miten Audisetää voi stressata koska Audisedällä ei ole aivoja?

Äänestä

Asiallisesti:
Toinen auto on se, joka tekee jonon.

AP:n ehdottamaa kiusaamista en aivan ymmärrä. Miksi antaisit jollekulle noin suuren vallan omasta elämästäsi?

Äänestä

Ajan aina gps:n mukaan eli oikeaa nopeutta mutta aina takapuskuriin tulee roikkumaan joku Audipelle tai muu pellehermanni joka pitää itseään muita parempana. Ajaisivat pitäen normaalia väliä kuten normaalit ihmiset mutta kun tulevat siihen ihan perään kiinni. Ajavat ihan perässä ja yrittävät saada toisen ajamaan ylinopeutta. Eivät lähde ohi vaan kiusaavat kun ovat jotain pikkuhitlereitä jollain työpaikalla. Itse olen pois työelämästä kun polla hirtti kiinni näiden takia joten kukaan pikkuhitleri ei enää ikinä kiusaa tai kiusaan takaisin. Noita joutui aikanaan kestämään ihan tarpeeksi ja siviilissä ei tarvitse kestää enää yhtäkään. Takakontissakin on kättäpidempää jos päälle joku heistä tulisi mutta eivät he koskaan tule. Luulevat vain olevansa jotain kun saavat käskyttää työpaikalla mutta tosipaikan tullen siviilissä kaasuttavat karkuun.

Äänestä

Minulla on Audi, ja ajelen sillä muiden kiusaksi alasti. Voivoi teidän innostuneita ilmeitä kun pysähdyn liikennevaloissa vierellenne.

Äänestä
  • Saanen epäillä vahvasti koska jos joku Audipelle tulisi viereeni liikennevaloissa säädyttömästi käyttäytyen toimisin seuraavasti:

    Laittaisin vapaan päälle ja aukaisisin kuskin puoleisen oven josta nousisin ulos. Kävelisin autoni takaluukulleni jonka avaisin ja ottaisin sieltä puolimetrisen teräsputken.

    Siirtyisin herra Audisedän joka alastomana kekkuloi säädyttömästi edelleen luo Audin kuskinpuoleiselle ikkunan eteen. Ottaisin teräsputkeni ja rikkoisin sillä herra Audisedän Audin ikkunan.

    Sen jälkeen ottaisin Audisedän päästä kiinni ja vetäisisin Audisedän ikkunasta ulos. Audisetä olisi hiukan pökerryksissä mutta ei se mitään. Siirtäisin Audisedän konepellille pyllistävään asentoon ja survoisin sen puolimetrisen rautaputken Audisedän perseeseen.

    Audisetä saisi orgasmin nauttiessaan tilanteesta ja samalla kun Audisetä olisi hekumansa huipulla menisin Audisedän Audiin vaikka niitä romuja niin inhoankin niin yhteisen edun nimissä kestäisin sen. Pakittaisin ja Audisedän tippuessa fysiikan lakien mukaisesti Audinsa eteen laittaisin ykkösen silmään ja survoisin alastoman Audisedän jolla on puolimetrinen teräsputki perseessäå oman Audinsa alle.

    Kaikki ympärilläni olevat autoilijat hurraisivat minulle ja poliisi joka myöhemmin saapuisi paikalle kiittäisi kädestä pitäen miten taas yksi Audisetä on saatu pois liikenteestä.

    Äänestä

Uusimman ruotsalaisen Börjehomoinstituten mukaan suurin osa Audikuskeista on homoja. Ei mitään homoja ja muitakaan vastaan mutta halusin tuoda tämän tosiasian esiin.

Äänestä

Vovetori mäntti !i hellan lettas ! Että oikeen Autismi vihaajia...... ;)) Audi on tubla köyhien savbolais virkapässien auto.... sääliä niitä pitää mummon mökkitiellä urpoilemassa. Audi on hyvä auto kun sillä osaa ajaa toisia vaarantamatta.... mutta mummola savolaoisille... ei kiitos. Savolaispässi on jumalattoman itsekäs kusipää.... mäntti-.

Äänestä

Itse teen tämän lisäksi vielä niin, että pidän pissapoikaa pitkään päällä, jolloin se roiskuu puskurissa roikkujan tuulilasiin. Tästäpä kuulkaa ne vasta hermostuukin, kun ne joutuu pyyhkäsemään omaakin tuulilasia, ja juuri vahatun Audin konepeltiin tulee myös roiskeita. Buahaha...

Äänestä

Roiskeita sulla on housuillas, tumputtaja...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


porvareidenvihaaja kirjoitti:

Näet takapeilistä kun Audisetä tulee takapuskuriin roikkumaan ja on aivan stressaantunut ja kiroaa kun et aja ylinopeutta. Yleinen näky mutta älä mene mukaan.

Itse aina pudotan nopeutta vielä ainakin kymmenyksen ja voi sitä näkyä jota on ilo seurata takapelistä. Audisetä alkaa käymään ihan kuumana ja tulee ihan puskuriin kiinni. Siinä pitää pari kertaa vielä painaa jarrua. Audisetä tulee ihan punaiseksi ja meinaa saada sydänkohtauksen. Sopivan tilaisuuden koittaessa menee lujaa ohi kansainväliset merkkieleet vilkkuen. Minä nauran ja hyvässä lykyssä Audisetä saa vielä sakon kun hermona hirttää kaasu kiinni liian pitkäksi aikaa.

Muistakaa että takaanajaja maksaa.

Muistakaa vanhaa sananlaskua "kiusaa porvari päivässä niin maailma pelastuu".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu