Buster päihitti taas Silverin. Ei mitään uutta. Tuon tuloksen tiesin jo lehden aiemmasta linjasta. Tulos tiedetään ennen vaaleja, kuin Valkovenäjällä. Kippari kun laittaa vastakkain nuo merkit on tulos tiedossa,ennen testiä , niin kauan kuin Leppä´nen on päätoimittaja. ;-)
Kippari"testi"
Valkovenäjä
132842
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Silverin omistajana myönnän, että tappio kirveltää. Hinta kun ei tulokseen vaikuta. Shark maksaa 1400e vähemmin ja on valmistettu merialumiinista. Buster valmistetaan ruostuvasta alumiinista,ehkä?? Koska se on kokonaan maalattu.. :( ! ;-)
Kyllä ne pusteritkin on tehty aivan samasta aineesta.Ne maalaa ne että ei menis rumaks hapettuessaan.Ja ei kai sen testituloksen pitäs suhun vaikuttaa jos olet tyytyväinen veneesees.Mikä silver sulla on?
Lukekaa Ruotsin suurimman venelehden uusin numero ja sieltä venevertailu, kas kas Buster ylivoimainen voittaja.Niin no, tietenkin.
joskus ostavat testit Ruotsista.
Lukekaa testi ja vasta sitten kommentoikaa.Busterihan siellä voitti testin.
tiedä lehden nimeäkään. Jos mulla on huono ruotsinkielen taito,niin sulla lienee vastaavasti sormissa vikaa kun et lehden nimeä jaksanut kirjoittaa.JÅÅ?
Ei tarvitse osata Ruotsinkieltä, osta vaan R kioskilta lehti, liekö ainoa joka Ruotsinkielinen???.Pitääkö taluttaa kädestä vielä sinut kioskille??.
miun puatti on aina parmpi kui siu puatti. !!!
ei meilä täällä nyhtänköljälä ole mitään Ruotsin lehtiä,on vaan keppanata.Siis etkö jo kertois lehden nimeä? Onko se Afdonbladet? Sitäkään ei ollut.Entä Nylander,tai Botnyt. Kerro kultsu nyt,älä suotta pihtaa.
se ollut tasapeli, makuasia päättäköön.
että Silver on Busteria merikelpoisempi(vakaampi) Leppää ei kai Silverin porukka saunota ;-) eikä ole aihettakaan. Ei se mikään tasapeli ollut. Kummastuttaa,että vaikka Buster kaarteissa kallistuu enemmin ei sekään meinaa mitään. Saattoi olla myös varustelutaso, joka vaikutti. Mutta sehän maksaa pitkälti toistakymmentätuhatta mummoa.Tälläkertaa Silver oli nopeampikin,mutta ei kun ei. Leppä mikä leppä vaikka voissa uittais.
Täysiä paskoja molemmat surkimus veneet, ostakaa kunnon paatit itsellenne.
puuttua ollenkaan. Veneetön mies, mikä lienetkään,satuolento ;-)