raiskailla näitä pieniä heinähattutyttöjä ja vieläpä kerskailee teoillaan:
https://www.youtube.com/watch?v=kFXqNtbsHLE
https://www.youtube.com/watch?v=kFXqNtbsHLE
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
NYt äitees on vihanen kun taas pääsit koneelle!!
saasta, hyi olkoon.
ulopt kuten KaleviLaakso ovat niin pervoja, että himoitsevat tällaisia pieniä tyttöjä. Toivottavasti hän ei aiheuta tytöille suurta kipua.
Vanhoillislestadiolaisten mielestä on saastaa, kun opettaa asioita Raamatun mukaisesti.
Siitä johtuu vanhoillislestadiolaisten silmitön viha Melperiä kohtaan. Vanhoillislestadiolaisten valehtelulle ei ole mitään ylärajaa.
mielestäsi asiallista, että joku kapinen eläkeläisukko vikittelee noin pieniä tyttöjä?
Melperihän se silmittömästi vihaa uskovaisia ihmisiä.Uskovaisille on yks lysti koko melperi, eräänlainen klovni ja ajanviete, mutta kylläkin uskovaiset säälivät häntä, koska hänen iankaikkisuusosakseen tullevat päättymättömät grillijuhlat ja tuska niin kuin palstalla on kerrottu. Miksikähän kukaan vapaaehtoisesti valisee tuollaisen osan kun parempaakin olisi tarjolla?
Seurat Rovaniemeltä:
http://rovaniemenrauhanyhdistys.fi/?sid=15
joo erikoista on että yks mies meinaa kaataa koko veeälpopulaation!
Oletko sinä vanhoillislestadiolainen ollut mielisairas syntymästä alkaen vai puhkesiko mielisairaus vasta myöhemmällä iällä?
vaa tautia on liikkeellä Päijät-Hämeessä.