Maistuuko Almalle siideri, karkit ja pizza?

Ei kai moista kroppaa ja poskia muutoin saa kuin sokeria ja rasvaa ahmimalla. On kyllä karsea näky.
5303
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eikö kellään ole Hönölle vastattavaa?

1Äänestä

En usko että mussuttaa sen enempää kun kaksoissiskokaan. Voihan se olla joku muukin syy.
Ei tuo pulskaisuu kyllä yhtään haittaa hänen menestystään.

Äänestä

Maistuisko sipsit myös?

1Äänestä
  • Alma mussuttaa pari sipsipussia päivässä.

    Äänestä

Miksi alma ei laihduta ? vois menestyäkin jos näyttäisi ihmiseltä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kohtasitäpierettää kirjoitti:

Ei kai moista kroppaa ja poskia muutoin saa kuin sokeria ja rasvaa ahmimalla. On kyllä karsea näky.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu