Näyttäisit nainen

Hyvältä konetuliase kädessä
5236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Nuorempam sotilas ja konetuliase. Mutta ne on vähän demokr. ja siionistien ohjattavissa nykyään. Ei kävis enää päinsä, Syyriaan Niinistön natolle typerään taisteluun.

Äänestä

Nainen näyttää paljon paremmalta paistinpannu, kauha, tai joku pullapelti kädessään.
Eikä ne tappovehkeet sovi miestenkään käteen.

Äänestä

Onpa sulla fantasioita kuka lienetkään ,onneksi meidän ei tarvitse Suomessa olla konetuliase kädessä.

Äänestä
  • Ei tarvinnut ennen 1939 tarttua aseisiin. Mikään. ole ikuista rauhakaan.

    Äänestä

Niin näytti joku muukin ,...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Luulenma kirjoitti:

Hyvältä konetuliase kädessä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu