Missä tämmöinen erakkonainen asustaa?
Sara - ylpeästi erilainen
ohmygad_88
3412800
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 34
Vanhimmat
Käyskentelee talvisin alasti äänekoskelaisessa metsässä ja elää erakkona?
Eipä ole tullut tämä 43-vuotias tatuoitu nainen koskaan vielä vastaan... asuiskohan jossakin Suolahdessa, Konginkankaalla tms syrjäkylällä?
http://www.is.fi/viihde/art-2000005344846.html
Jossain asunnossa kuitenkin asuu kuten muutkin, mutta hakee huomiota mukamas asumalla erakkona metsässä?
Yö nuotion ääressä noissa vaatteissa, niin on joko matkalla sairaalaan tai hakeutunut itse ihmisten ilmoille.
Onhan sitä pitkin maakuntaa paljonkin erakoituneita pultsareita, joilla on joku hökkeli metsän siimeksessä. Nuorempana oli mielenkiintoista käydä katsomassa heidän rakennelmiaan.
Monesta aika jättänyt ja hökkelit romahtaneet tai särjetty. Heistä olisi saanut mielenkiintoisen ohjelman myös.
Kyllä hänet välillä bongaa kaupoilla. LIDL:ssä, S-marketissa jne. Sara teki aikanaan pornoakin. Ja kävi joskus strippaamassa pub markuksessa.
Onko tää joku lapsesta asti paikkakunnalla vaikuttanut vai vasta lähivuosina muuttanut?
Sumiainen
Asui joskus kyminkadulla muistaakseni valokuvaaja poikaystävänsä kans,vaaraton tapaus jos antaa kulkea rauhassa,hankkii ilmeisesti elantonsa noilla kuvilla tekemättä mitään yleishyödyllistä.
No, nyt saa ainakin julkisuutta. Jotenkin jäi semmoinen kuva, että halusi julkisuutta "taidekuvilleen". Millainen erakko haluaa julkisuutta, niin siinäpä pähkinä purtavaksi...
Joo, ne erakot jotka itse tunnen eivät todellakaan halunneet tulla häirityiksi tai kuuluisisksi. Toisaalta eivät halunneet myöskään muokata kehoaan.
Ei saa arvostella, voi tirvaista.
Mikähän on hänen sukunimi?
Ilmeetön Ilmen..
Tällä "erakolla" on kuitenkin puoliso. Sitä ei mainittu sanallakaan.
Onko tämä Sara mahdollisesti avohoitopotilas?
Joku mainitsi hänen mahdollisesta aikuisviihdetaustasta ja jonkinlaisesta tanssitaiteilijan urasta,voiko joku asiasta tietävä tarkentaa asiaa.
Jos tuo akka on ollut pornokuvissa niin niitä ei ole katsonut kuin jotkin friikit tai muuten pervot,
on muuten sen näköinen että lakkaa varmaan seisomasta,oli sitten vaattaat päällä tai ei.
Aika rajut oli poku kuvat aikanaan... ei tava pokua... yksi kuva jäi mieleen yli muiden; puuhun kuseva koira tai sellanen kuvasta mulle mieleen juolahti. Tää sara on ihan mukava tyyppi, asustelu muinoin abc.n vieressä.
Vieläköhän löytyy kuvia mistään vai onko ollut filmeissäkin?
Arvelen, että lapsuudesta löytyy jokin tragedia.
Tosi mukava tyyppi :)
Näin se sukurutsa vaikuttaa..
Suomipokesta löytyy ehkä muutama video. Käsiini osui vanha Jallu 80-90-luvun taitteesta. Sara pyllyilee Äänekosken vanhan sahan rappusilla viattomana seksikkäänä pikkutyttönä ilma romuja ja tatskoja. Silloin otti kyllä eteen!
Alan tuntijat tietää Saran osallistuneen myös Fetish touhuihin. Japanilainen ulosteporno, eli Bukkake oli yksi hänen tyylisuunnistaan. Minullakin on video missä Sara syö isoa kakkapökälettä ja pinnistää uutta pakaroidensa välistä, jonka lopulta työntää synnyttimeensä, kuin dildon.
Helkkarin kovia filmejä kaikki.Mietin että josko joskus tulevaisuudessa julkaistaisiin boxina.Tuntuu että nykypäivänä ei kunnon filmejä osata tehdä.
Voi kun joku linkittäisi muutamia videoita kenellä on tietoo, vaikka sinne aikuisviihdepalstoille!
Ei muuta ku uppaa xhamsteriin. Saapahan tuo sukurutsauksesta haaveileva kahtoa että mistä on saanu alkunsa ku työnnetään vittu täyteen paskaa
Mun mielestä upeen näkönen nainen!
Et ole varmaankaan nähnyt livenä!
Rautionmäellä autokauppias hilpisen vanhassa talossa ihan tien varressa.
hei Sara, mitä teet nykyseltään? Jos kiinnostaa, kokeile pranic healing http://www.pranichealing.fi/ ja www.jooga.org ja sex chakra video stream pranic healing energy healing www-sivu; http://pranichealing.com/stream/esg-back-basics-part-5 . terv; terhi teei
https://theholisticworks.com/2016/12/02/the-sacred-sex-rites-of-ishtar-shamanic-sexual-healing-get-it-here/
as medicine as poison, lääkintä kuten on myrkyssä.
hyvää ja kilttiä joulukuuta!
Sara eli Thora on äärimäisen kaunis nainen myös livenä niille ketke siitä ylempänä kitisi. Lyhyt ja tihkuu seksiä. Tatuoinnit sekä lävistykset vain tekevät sen että tätä typykkää haluaisi panna entistä enemmän. Vaikka joka päivä. Kuukausi sitten viimeksi tapasin henk. koht.
Ruotsinkielisellä länsirannikollahan tuo eleskelee. Miksi siitä täällä meuhkataan. Tuskin on ikinä edes ohi ajanut.
On tuo rumistus nähty tällä seudulla tarpeksi monta kertaa. Hyvä kun pysyy vaan siellä Sumiaisten korvessa piilossa pervoleikkeineen.
Sara on Suolahden tyttöjä. Asui lapsena melkein naapurissa. Hevostyttöjä ja eläinten kanssa touhusi nuorempana ja varmaan vieläkin. Omissa oloissa viihtyi. Harrasti myös judoa ja taisi olla siinä ihan hyvä. Jossain vaiheessa alkoi treenaamaan salilla ja oli aika tiukassa kunnossa. Veti muistaakseni aerobic tunteja Koskella joskus 90-luvun lopussa. No antaa kaikkien kukkien kukkia. Eiköhän tuommoisia Saroja mahdu Ääneseudun metsiin ja katu kuvaan. Tuo mukavasti väriä arkeen!
Varmaan ihan kiva ihminen jos vaan häneen tutustuisi, uskaltaa olla oma itsensä, juuri sellainen kuin haluaa!!
Ehkä näin pienellä paikkakunnalla ihmiset tuijottaa kuin lehmä uutta aitaa, stadissa sulautuisi joukkoon, junttikylät on tällaisia.