Mitä firmaa suosittelette Kankaanpäästä, laatu/hinta kohdillaan? Ja tietysti maksuaikataulut
jos sattuu vähän isompi remppa...
jos sattuu vähän isompi remppa...
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Karla on iso firma ja luotettava ja paras KAnkaanpäässä
Vaikka S-etukortti lompakosta löytyykin niin Karlaa ei voi kyllä suositella, voisin heittää pari esimerkkiä mutta jätän nyt väliin, sanotaanko kuitenkin että rahastus tärkeintä, muulla niin sitten olekkaan väliä.
Kyllä semmoset rehelliset pikavoittoja tavoittelemattomat yrittäjät on nykyään harvassa. Itsekkin löysin vasta kymmenisen vuotta sitten luottomiehen joka harmikseni siirtyi eläkkeelle, mielelläni olisin jatkanut elämänmittaisella asiakassuhteella.
kankaanpääs autohuollois hinnat vaan nousee ja laatu laskee pelkkää rahastusta vaan.
MUKKALA ON PARAS HUOLTO/KORJAAJA N- SALON TIENVARRESSA ! ! !
Juu Karla eI ole munkaan huolto paikka. Olen seurannut bensan hinnoitteluakin osulassa poistivat prosenttialennuksensa valtakunnallisesti KYLLÄ HETI ALKOI SAAMAAN ISOJA ALENNUKSIA S-KORTILLA , Mutta perk.... ei ne kertonutkaan, että alkoivat nostaan lähtöhinnoittelua.
Karlan syyshuollon hinta on edullinen ja tietää että, saa parasta laatua. Ainakin vien sinne automme vuosihuoltoon. Mukkala on vaihtoehto mutta on vähän sivussa.
On halpuuttanut hintoja Liblin takia aika paljon
Onkohan Karlalla asiakkaat vähissä kun pitää
aloittaa tällainen kysely ja vielä kehua "halpaa
syyshuoltoa"ei 20 e alennus ole kuin pieru Saharassa . Jos aikansa tekee huonosti asiakkaat vain loppuu...
Vvs motorsport Venesjärvellä
Ja samaa hengenvetoo pikavoittoja tavoittelematon yrittäjä. Suosittelen!
Tais pari mainosta livahtaa joukkoon!
Ehdottomasti mukkalan pitämä AD autohuolto
No omasta kokemuksestani voisin heti sanoa Mukkalasta..
Aiheutti isot vahingot kahteenki otteeseen autolleni kun siihen luotin..
Ensin jätti tekemiset puolitiehen ei tehnyt sovittuja asioita..
Toisella kertaa rikkoi huollon yhteydessä autosta osan jonka niin ikään jouduin korjauttaan toises paikas..
Tuli kalliiksi noi korjautukset.. toisella korjaamolla..
Karlasta sen verran et voisi olla pätevämpää porukkaa joka todellakin osaisi hake vikoja oikeista kohdista eikä arvuutella..
Toki Karlas hyvääkin palvelua toisaalta saa..
itse kyl kaipaan sitä Nesteellä autokorjaamoa pitänyt Pihlajamäkeä..
Se oli ainoa rehellinen teki sovitusti kaikki Hintakin oli kohdillaan, Palvelu hyvää..
Harmi vain et lopetti tuon..
Entäs tämä uusin merkkien korjaamo