Kasniin katsoisitko?

Nainenhukassa_

Minua kiinnostaisi tietää tuleeko minusta ja kaipaamastani tummahiuksisesta miehestä mitään. Olen kaivannut häntä jo kohta pari vuotta ja en saa millään häntä mielestäni. On hyvin mahdollista, että tunteeni ovat yksipuoliset ja hän ei kaipaa minua ja sen takia haluaisin tietää voiko meistä tulla mitään tulevaisuudessa.

10

294

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tyhmää kysyä mistään mitään tietämättömältä, sokealta näkijältä.

      Mutta tässä ohje:

      - minihame, ei pikkareita, ehkä stayupit jos tarpeen
      - avonainen pusero päälle, tissit esiin nostavilla tissiliiveillä jos tarpeen (navan alapuolella roikkuvat tekevät huonon vaikutuksen)
      - piikkikorkokengät

      Sitten vaan kiinni mieheen. Useimmat lankeavat.

    • SeSokeeNäkijä

      Hepatiitti- masturboija
      Tsiigasin boltsista sun olemustas. Ei helvetti mikä näky. Sua luudais hanee kaikki gimmat maailmassa, puhumattakaan niistä siel juupajoella. Slyyttaa nyt se kiljun dogaaminen tai älä ainakaa duunaa sitä Talvivaaran vodasta.
      Boltsis näkyy hirvee kärpäsparvi ympärilläs, joita ihmettelet. Vaihda nyt ne sukat, jotka on ollu sun klabbeissa kuukauden, sama juttu kalsareille, nehän on ihan keltaset edestä ja ruskeet takaa. Ei tartte funtsaa, et miten päin ne puetaan vaik tuskin sä riisut niitä muuten kun skeidalle mennessä, pari kertaa unohtunut sekin. Et kai sä funtsaa olevas hevonen, vai miks sä goisaat stiflat klabbeissa.
      Tsiigaa nyt ekaks omaa olemustas ennen kuin tuut neuvoo muita, lisäks sulta ei oo froogattu mitää, joten singraa veks sivustolta.

    • Kasniin

      Oho, täällä palstallahan on oikein kunnon mätsit menossa näin perjantain kunniaksi! (tarkoittaen kahta edellistä viestikommenttia) No se on ihan hienoa lukea verbaalista tykitystä, mikäs siinä, maailman mahtuu kyllä. Nauran vatsa kippuralla noille suolaisille kommenteille eli huumorintajua piisaa.

      Sitten keskitytään kysyjään:

      Kysymystäsi koskien minulle jäi epäselväksi onko tarkoittamasi ihminen sellainen johon
      a) olet ollut yhteydessä 2 vuoden aikana
      b) et ole ollut missään yhteydessä (kerran ohimennen korkeintaan) 2 vuoden aikana

      osaan vastata paremmin kun tuo tarkennetaan.
      Palaan siis tähän kysymykseesi kun ehtinen ja jos kysymyksesi jää muiden kysyjien alle niin nosta se että löydän, ok

      • Nainenhukassa_

        En tunne häntä miestä, joten en ole ollut häneen yhteydessä. Olen vain ollut hänen lähellään ja ollaan katsottu pitkänkin aikaa toisiamme. Pari sanaa joskus vaihettiin, mutta en sitä yhteydenpidoksi kutsuisi.


    • Kasniin

      Kiva kohtaamisenne on ollut sinulle merkityksellisempi kuin tälle henkilölle. Toki on hieno unelmoida välillä kaikenlaista, sitä ei kukaan kiellä.
      Sinun haikailusi kyllä päättyy kun tarkennat katsettasi lähipiiriin josta tullee löytymään sinullekin oma partneri aikanaan.

      • Nainenhukassa_

        Lähipiiriin? Mitä lähipiiriä tarkoitat? Kaipaako hän mies minua edes vähän?


      • Nainenhukassa_ kirjoitti:

        Lähipiiriin? Mitä lähipiiriä tarkoitat? Kaipaako hän mies minua edes vähän?

        Lue uudelleen nuo ohjeeni tuolta ylhäältä. Kerro sitten kuinka kävi. Normimies iskee kiinni kuin eläin.


      • SeSokeeNäkijä

        Bluggaa sä mun ohjeet dorga.


    • ProGayOulu_Juha_Väisänen

      Toivottavasti ei ole kyse minusta! Minä tykkään vain kulleista syvällä tiukassa femmereiässäni... <3

    • tulikotämänytselväksi

      Tunteesi ovat yksipuoliset,
      eli olet koristellut kohtaamista ja tehnyt mielessäsi tuon satunniasen kohtaamisen isoksi jutuksi vaikka sinun on hyvä katsella ympärillesi ja alkaa elää ilman teinihaikailuja tyyliin sekattomuasillaikivasti. Mies olisi tullut juttelemaan kunnolla muutamaa sanaa enenpi tai pyytänyt puhelinnumerosi jos olisi ollut kiinnostunut suhteesta kanssasi.
      Hakeudu uusien ihmisten pariin niin et jumita päiväunelmien ja haaveilujen parissa vaan alat elää väkevästi ja rohkeasti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      200
      4333
    2. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      100
      2872
    3. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      21
      2835
    4. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      91
      2643
    5. Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!

      Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am
      Maailman menoa
      152
      2347
    6. 6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta

      Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark
      Maailman menoa
      53
      2275
    7. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      33
      2107
    8. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      20
      2062
    9. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      86
      1976
    10. Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!

      Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu
      Lieksa
      137
      1971
    Aihe