Vaale kaunotar

Mies ikävöi kovasti koska tulet kyläkaupalle olen siellä kun vain ilmoitat kulta pien.
7319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

samettihousupeppupuristusjahali

Äänestä

Ei tarvetta. Hän on jo kainalossani.

Äänestä
  • kuka hän on=??

    Äänestä

  • En usko että on jo sun kainalossa tulee ostelemaan vielä hedelmiä .Mun kanssa.

    Äänestä

  • Ei varmasti ole minkäänikäisen nuoremman kainalossa, se on totuus.

    Äänestä

  • häntäeivoiostaa kirjoitti:

    Ei varmasti ole minkäänikäisen nuoremman kainalossa, se on totuus.

    Ei voi vaan ostaa vaan pitää rakastaa.

    Äänestä

  • Kulta pieni tulisit nyt joskus käymään siellä ostoksills tykkään niin susta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sillämiehelläkaipuu kirjoitti:

Mies ikävöi kovasti koska tulet kyläkaupalle olen siellä kun vain ilmoitat kulta pien.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu