Nauratti yksi aloitus, jossa oli kirjoitettu jostain "outiesta". Minä olin ihan, että mitäh häh.. mitäh... mikä ihme on "outtie"??? Eihän mummo enää voi tietää näistä joistakin nuorison "outieista ja inneista", hyvänen aika sentään :D Kunnes menin googlaamaan (uteiliaisuus iski:) ja olin ihan hämmästynyt, että "mitä ihmettä nykyajan nuoriso puhuu, kaikkea nekin puhuu, hyvänen aika! :D Ja sitten siellä netistä löytyi vielä jokin ihme koodinimi kuin "hybridi" Häh!!?? Mikä ihmeen hybridi?? Kyllä nykyajan nuoriso on sitten ihan sekaisin :D
Täällä oppii aina jotain uutta :)
kyllä_on_sekasin
7265
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Onko sulla mikä niistä?
Onko sulla velhonhihat?
Koko ajan jotain uusia slangisanoja ja kieli rikastuu. On kyllä maailma pahemman kerran sekaisin. Ennen puhuttiin vain pi..usta tai oli muutama muukin sana naisen sukupuolielimestä.
Ei ole siistiä, se on runkkareiden ja pakenioiden mukamas pakopaikka. Siitä jää kiinni eniten, koska vakoilu on täydellinen ip-osoitteilla.
Älä kannusta, real life on paras, kun joutuu olemaan näkyvä ja todellinen.
Jos puhuu tuntemattomalle irl niin heti katotaan että mitä toi yrittää, mitä taka-ajatuksia, onko pokaamassa, myymässä, huijaamassa. Se on todellisuutta.
Kokemattomat teinipojat tai peräkammarin pojat ne siellä vaan huutelee. Huomaa ettei juurikaan ole naisista tai rakkaudesta kokemusta, kun kihitellään häpyhuulille ja "kokemus" hankitaan pornoa katsomalla.
Siinä vaiheessa kun niillä oikeasti on alaston nainen edessä, niin ei ne mitään häpyhuulten muotoa mieti. Sellaista miettii vain ne, jotka näkee niitä lähinnä vaan ruudulta ja kuvista.
alaston nainen on edessä niin eihän ne peräkammarin pojjaat osaa mitään tehä.