Onko kukaan käyttänyt kyseisen yhtiön taksipalveluita lentokentältä hotellille? Kuinka sujui?
Holidays taksi
7
544
Vastaukset
- Saareenihastunut
Olen jo vuosia tilannut tämän taksin etukäteen, ovat kentällä vastassa nimilapun kanssa ja vievät matkalaukut autoon. Usein on kylmä vesipullo meille autossa ja kuljetus hotelliin sujuu hienosti. Olen tilannut edestakaisen matkan jo netissä ja maksanut, niin ei tarttee muuta kuin kiittää, ellei halua antaa dippiä hyvästä palvelusta. Hyvää lomaa, taas ensi viikolla Holidays taksi käytössä.
- myösensiviikolla
Voi olla tyhmä kysymys, mutta mitenkäs tuohon varaukseen pistetään kellonajat? Laitetaanko lennon saapumis- ja lähtöaika, vai noutoaika esim hotellilta kotiin lähtiessä?
- MariaP17
Kiitos! Hyvä tietää! Juu kyllä tarkoitus päästä joka vuosi, niin on hyvä paikka!
- Saareenihastunut
Heippa, kun tilaat netistä, sinne tulee lomake, missä on kaikki tiedot, lento numero, aikataulut, hotelli ja paluupäivä sekä toivottu hakuaika hotellista, helppoa ja takuuvarmaa.
- myösensiviikolla
Kiitos vastauksesta! Kävin heidän sivuillaan mutta en mennyt niin pitkälle, että olisi tullut näkyviin noi tiedot.
- Trelos
Minkämakuista dippiä annoit?
- Saareenihastunut
No en ole aina antanut dippiä , joskus pari euroa, joskus viitonen, riippuu fiiliksestä ja kuskista
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko852350- 431940
Persut romahti Haapaveellä, kiitos Ilkka!
Persut saivat historiallisen tappion haapaveellä! Kiitos Ilkka!801729- 771502
Pitsaa selliiä
Onko uudet pitsat hyviä, kannatteooko käyvä vai suosiollako pittää hilipasta sotkamoon261254- 481233
- 771221
Nyt tiedän
Että joku on lahjonut jonkun tai olemme idiootteja. Nuo kokkareiden päsmärit tuli valituksi valtuustoon. Onnea vaan kai461197- 481108
- 591101