Ensimmäinen mopo

Olen ostamassa ensimmäistä omaa mopoa. Kertokaa jotain hyviä ja edullisia mopoja, jotka olis hienoja ja nuorelle hyviäAjattelin virittää, niin ei haittaa jos on vakiona laiska. Sanokaa myös teidän mielestä ehdottomasti paras mopo.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Derbi drd pro ja racing mallit, uudenmallin Apriliat ja välimallin Gilerat on ainakin hyviä koska niissä on 17,5mm kaasari vakiona eikä mitään kierros rajottimia joka on todella hyvä juttu jos virittää aikoo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mopoilija1234 kirjoitti:

Olen ostamassa ensimmäistä omaa mopoa. Kertokaa jotain hyviä ja edullisia mopoja, jotka olis hienoja ja nuorelle hyviäAjattelin virittää, niin ei haittaa jos on vakiona laiska. Sanokaa myös teidän mielestä ehdottomasti paras mopo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu