Koirani söi liimaa!

Siis minulla oli sellainen isohko kökkö puikkoliimaa jostain syystä lattialla ja koirani oli sitä nuoleskellut ja yrittänyt pureskellakkin kai sitä eihän se ole vaarallista?
42475
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos se makaa ketarat suorina, niin vaarallista oli.

Äänestä

Minkä merkkistä liimaa? Söikö se sitä halukkaasti?

Äänestä

Onneksi myrkytyskeskus vastaa 24/7 puhelimeen ja kertoo miten vaarallista ko. liima on. Ja antaa ohjeet, mitä pitää tehdä

Äänestä

Kysy eläinlääkäriltä,älä vain täältä.Aina,jos tule ongelmia,soitat eläinlääkärille,tai eläinsuojeluun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Apuaaah kirjoitti:

Siis minulla oli sellainen isohko kökkö puikkoliimaa jostain syystä lattialla ja koirani oli sitä nuoleskellut ja yrittänyt pureskellakkin kai sitä eihän se ole vaarallista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu