Alkaa vi..ttaa palstailu sun kans!

Kuule, mulle riitti tämmöne!
5154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ketäpä tää ei vituttais

Äänestä

lopulta se aina menee vituiks

Äänestä

Ok. Palataan myöhemmin asiaan, kun rauhoitut.

Äänestä

intohimoiselle homolle käy juuri noin . Lääkitys pettää hooooo hetkellä .

Äänestä

Tänään ei vituta mikään. Pitäisiköhän ottaa yksi lonkero.😆

Äänestä

Kommentoi aloitusta


seonmittatäys kirjoitti:

Kuule, mulle riitti tämmöne!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu