lidl myi tänään

kilon valmiiksi pakattuja päärynöitä. pakkauksen tarkoitus selvisi kotona, kun kaksi alimmaista olivat märäntyneitä. kauppa varmaan luottaa siihen ,ettei monikaan viitsi tuoda tuotetta takaisin. hyvin oivallettu, itsekkin heitin roskiin, ja hävisin1,69e.
2114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En tiedä, mutta jotenkin tuntuu sellaselta että Lidl on menettänyt asiakkaita kesän aikana valtavasti ja Ukko-pekka taas saanut lisää asiakkaita.

Äänestä

k kaupoilla on erikoisen härskit hinnat. prisma huomattavasti halvempi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


takkiintuli kirjoitti:

kilon valmiiksi pakattuja päärynöitä. pakkauksen tarkoitus selvisi kotona, kun kaksi alimmaista olivat märäntyneitä. kauppa varmaan luottaa siihen ,ettei monikaan viitsi tuoda tuotetta takaisin. hyvin oivallettu, itsekkin heitin roskiin, ja hävisin1,69e.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu