Oon kundi ja tykkään imee munaa. Sitä imettävää vaan ei tunnu täältä turun nurkilta löytyvän. Onko tosiaan niin että mieluummin vedetään käteen kuin annettais kundin imeä? Jos suu kelpais runkkaamisen sijaan ni kikkiä alle ;)
Suihin vai käteenveto
15
704
Vastaukset
- rjunkkaaarl
Kattele ympärilles naisia on keksitty,,Äläkä homostele
- ihmettelenn
Öh, miksi ei saisi homostella? Eihän se kai sinulta ole pois kun et itse ole niillä markkinoilla.
- rjunkkaaarl
Onneks kaikki ei homostele..Sinuakaan ei olis ihmettelemässä olemassa homona....
- Turkuman56
Kyllä sitä suihin antais...
Täällä ois suuhunpantavaa...
- mulkuttaja
No onhan se juhlaa, kun pääsee kiimasta kaveria imettämään. Letkua vaan suikkiin oikein kunnolla kullin imijälle ja vellit nieluun.
Eikä se keskinäinen kyrpien runkkaaminen ja pamputtelukaan hullumpaa ole.
Täytyykin käydä levarilla katselemassa tänään löytyisikö suikuttajaa. - Ooppelissa
Mulle riittää kädelläveto. Helpompi sopia tapaaminen kaikki ei pidä imemisestä. Kunhan saan sylkeä liukasteeksi ja lopuksi spermaisen kalun hierontaa. Itse voin ottaa suihin mutta sperman mausta en pidä.
- runkkuimuri
Spermahan parasta.
- artojuuso
Illalla tähä klo 21 ja 22.30
- Ooppelissa
Silloin voin ottaa spermani omaan suuhun. En pidä senkään mausta mutta joskus kiimassa annan tulla
- P_o_m
Paradise klo 14:30
- poromestari
Mikä on paradise
- P_o_m
Se on lentokone.
- venyttelija45
paradise on semmonen pornoliike turkkusessa jossa on videokatselumahdollisuus homppelit voi panna toisiaan siellä. xxxparadise.net
- julleeeees
ooooooooooooooh
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomessa on meneillään boomereiden kosto
1990-luvun lamassa osumaa saaneet sukupolvet toivovat sen jälkeen syntyneille sukupolville kärsimystä porvareita äänestä1063021Petteri Orpon kommentti persujen väkivaltaan?
Hiirenhiljaa taas on, kun Tampereella persulahkon ääriosasto pahoinpiteli kantasuomalaisen tytön. Missä on pääministeri1562125IPCC romahtaa
Mitenkäs tässä nyt näin kävi? Ilmastohourimoinnin tukijalka myöntää, ettei mitään ilmastokatastrofia olekaan. Eikös tääl632082Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?
Loviisan satamaan tuotiin laivalastillinen pähkinänkuoria Norsunluurannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al421782- 1471454
Pelolla pakottaminen
Kristinusko on tuovinaan valoa ja toivoa, mutta ensin pitää olla pimeyttä ja toivottomutta jotta joku valoa ja toivoa ha624996- 100896
- 50764
- 78744
- 56719