En tule ikinä luottamaan sinuun

Siksi en pysty kanssasi mihinkään. Olet epäluotettava ja pettäjä!
15339
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Kerro se hänelle, ei täällä sanominen auta mitään..........

Äänestä

kerro se tuolle edelliselle.....

Äänestä

Jos osaat yhtään perustella väittämääsi, tuot yhdenkin todisteen esim pettämisestä, niin hyväksyn tämän. Muuten tää lause on toisen mustamaalaamista.

Äänestä

Nimeni on Huoh

Äänestä

Hänelle olisi varmaan paratiisi olla sinun jokapäiväisen negailusi kohteena. Onhan "pari"suhteessa kyse siitä, että sinä saat purkaa epäluulojasi, pahaa oloasi, ihmis- ja naisvihaasi sellaiseen, joka joutuu kanssasi olemaan.

Äänestä
  • Unohdin lisätä, että hän on selvästi paska yksilö ja sinä aivan huipputyyppi.

    Äänestä

  • Miksi kommentoit noin aloittajalle kun et tiedä tilannetta?

    Äänestä

  • Lopettakaaomiminen kirjoitti:

    Miksi kommentoit noin aloittajalle kun et tiedä tilannetta?

    En tiedäkään. Mutta kuka näistä vastaajista tietää tilanteen?

    Äänestä

Hassua oikeasti miten kehtaa j :D

Äänestä

Ei epäluotettavan ihmisen kanssa pysty seurustelemaan. Luottamus on suhteen a ja ö. Kerran kun petät jonkun luottamuksen niin olen satavarma että henkilö ei pysty sinuun luottamaan enää vaikka muuta väittää. Joten hyvät ihmiset miettikää mitä teette toisille.

Äänestä
  • Tän ku kaikki muistais mut nykyää ajatellaa vaa omaa napaa.yksin on hyvä.

    Äänestä

Minä luotan silti häneen.

Äänestä
  • jos olisin hän,
    olisin enemmän, lähekkäin
    kätes kädelläin

    Äänestä

Tuo jätkä joka puhuu yksinolemisesta täällä palstoilla on yksi ja sama ihminen. Se on tehnyt pahoja asioita ja nyt yrittää kiusaamisen keinoin saada ihmiset käännetettyä toisiaan vastaan. Hän ite siis on huora jolle ei tarvii maksaa. Ei kenenkään tarvii olla yksin. Ei kannata ees lukea noita sen viestejä ne on osa kiusaamiskulttuuria. Sen takia oon ite sairastunut menettänyt töitä ystäviäni ja kaks perheenjäsentäni. Soittelee ja uhkaa viedä sormetkin. Elkää lukeko sen juttuja ne on vaa provoja et se sais itellee huomioo pillua ja valtaa

Äänestä

Kenelle tämä on?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miesvaillanimmee kirjoitti:

Siksi en pysty kanssasi mihinkään. Olet epäluotettava ja pettäjä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu