Nainen tahtoo naista

28Jossu

Haluaisin kokeilla seksiä naisen kanssa. Pelkkä ajatus saa minut märäksi. Kukaan ?? Olen kaunis eli ulkonäkö kunnossa 😘

6

8082

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Haluaisitko kokeilla pariskunnan kanssa?

    • Martsuli555

      Minkä ikäinen olet aloittaja? Täällä 22 vee nainen pohjois pohjanmaalta kiinnostunut : )

    • Neitsyt81

      Haaveissa olisi saada naista, ihan kunnolla. Aikuisiällä kerran ystäväni on puristellut rintojani ja sormettanut minulle orgasmin. Alaikäisenä sormetimme naapurin tytön kanssa toisiamme, muka leikin lomassa.
      Asun pohjoisessa enkä tiedä löytyykö läheltä ketään joka haluaisi kokeilla. Ai hitto kun kastuin jo ajatuksesta.

    • bigbobo

      Imisisin tissejäsi kunnes ne ovat kovat sitten siirtyisin alapäähän kunnes jalkamme yhtyisivät ristiin kun hieroisimme niitä yhteen ja klirotiksemme hankasivat yhteen kuumassa tahdissa kunnes kumpikin saisi orgasmin. Haluatko yrittää ?

      • marjukka66

        Minä olen sen verran vanha emäntä, että ei tarvii hirveetä matkaa suorittaa kun siirtyy nänneistä alapööhön.


    • Sama täällä, haluan seksiä naisen kanssa. Olen 55 v nainen, luulin että olen hetero mut nyt olen kiinnostunut naisista. Olisi ihanaa kokea aitoa seksiä eikä vaan pornoleffojen pilluja katsella ja kuolata. . Onhan nekin ihania ei sillä, mutta haluaisin kokea ja tuntea aidon naisten välisen ihanan nautinnon.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vassarina hymyilyttää vaurastuminen persujen kustannuksella

      Olen sijottanut määrätietoisesti osan Kelan tuista pörssiosakkeisiin, ja salkku on paisunut jo toiselle sadalle tuhanne
      Maailman menoa
      28
      2420
    2. Riikka runnoo: Elisalta potkut 400:lle

      Erinomaisen hallitusohjelman tavoite 100 000 työllistä lisää yksityisellä sektorilla on kohta saavutettu. Toivotaan toiv
      Maailman menoa
      60
      2292
    3. Jalankulkija kuoli. Poliisi etsii mustaa BMW Coupe -autoa, jossa on punertavat vanteet.

      Jalankulkija kuoli jäätyään auton alle Joensuussa – kuljettaja pakeni, poliisi pyytää havaintoja https://www.mtvuutiset.
      Joensuu
      77
      2078
    4. Pääseekö kuka tahansa hoitaja katselemaan kenen tahansa ihmisen terveystietoja?

      "Meeri selaili puhelinta uteliaisuuttaan ja katuu nyt – Moni hoitaja on tehnyt saman rikoksen Tuttujen ihmisten asiat k
      Maailman menoa
      68
      1814
    5. Niinistö neliraajajarrutteli Natoon liittymistä vielä sodan alettua

      Myöntää nyt itsekin, mikä jo aikaisemmin tiedettiin. Marin vei Suomen ja Ruotsin Natoon. "”Myönnän auliisti jarruttelle
      Maailman menoa
      194
      1727
    6. Kokoomus on Suomen kommunistisin puolue

      "Hallituksessa on erimielisyyttä siitä, kuinka suuri osa veronkiristyksestä hyvitetään datakeskuksille uudella erillisel
      Maailman menoa
      83
      1638
    7. Nainen rakas

      Mulle on alkanut tulla sellainen olo että meistä tulee ehkä pariskunta vielä 😌
      Ikävä
      132
      1585
    8. Pyyntö Teelle

      Voisitko nyt vaan ystävällisesti laittaa viestin?
      Ikävä
      105
      1272
    9. Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan

      eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma
      Maailman menoa
      4
      1182
    10. Pidennetään viikko 8 päiväiseksi

      Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest
      Maailman menoa
      8
      1146
    Aihe