Väärä missi voitti!

NYT KYLLÄ SATTUI EINARI MAKUSELLE JOKIN VIRHE!! POHOJANMAAN TYTÖN PITI VOITTAA! SIIS SEN NUMERO VITOSEN! SE ON VAASASTA KOTOISIN JA ON ETELLEEN KAIKKEIN KAUNEIN NIISTÄ EMÄNNISTÄ!
101479
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Sehän on sun mielipide

Äänestä
  • mun mielestä kyllä ihan oikea voitti.. :)

    Äänestä

  • just joo kirjoitti:

    mun mielestä kyllä ihan oikea voitti.. :)

    KYllä ihan oikea tyttö voitti sen kisan. Voittaja oli luonnollisen kaunis ja herttainen.. :) paras se oli!!

    Äänestä

  • just joo kirjoitti:

    mun mielestä kyllä ihan oikea voitti.. :)

    Kuka sen voitti ku en nähny!!!????? Mä oisin halunnu et se 2 voittais!!! Eli se Sanna!!!!

    Äänestä

  • Sussu kirjoitti:

    Kuka sen voitti ku en nähny!!!????? Mä oisin halunnu et se 2 voittais!!! Eli se Sanna!!!!

    niinpä kakkosen ois pitäny voittaa, mutta ei ku se tyhmän hanna ekoon pitimennä voittaan! eli hanna ekoo oli se joka voitti...

    Äänestä

Niin, jotta kuka ihmeen pohojaanmaalainen? Mä en ees muista enään koko ehdokasta...jepjep..muut vaan takas marketin kassalle, paras voitti!

Äänestä

Totta numero viiden, eli Essi Arolan olisi kuulunut voittaa, herttaisin ja kaunein se ehottomasti oli!!!!!!!

Äänestä

Kukaan ei enään muista teidän vitosianne ja seiskojanne! Kansa on päättänyt -tyytykää siihen voivottelijat!

Äänestä

voittajalla on mun mielestä liian lyhyt kaula ja se vähän häiritsi ku yleensä missin pitäis olla pitkä ja uljaan näkönen... en kyllä sano että se ruma olis, mutta se joka tuli ensimmäiseksi peritöprinsessaksi olis ollu kyllä tosi hyvä, mut sekin on kyllä aika nuori ja saahan se varmasti julkisuutta ja paljon duunikeikkoja... varmaan enemmän ku voittaja, ainahan se on niin..

Äänestä

tästä HANNASTA ottaa NAKUKUVAT?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Härski Hevosenpesijä kirjoitti:

NYT KYLLÄ SATTUI EINARI MAKUSELLE JOKIN VIRHE!! POHOJANMAAN TYTÖN PITI VOITTAA! SIIS SEN NUMERO VITOSEN! SE ON VAASASTA KOTOISIN JA ON ETELLEEN KAIKKEIN KAUNEIN NIISTÄ EMÄNNISTÄ!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu