Harmillista etten voinut nähdä

Sinua tänään. Hyvää perjantai-iltaa.
6143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kelle hän tämä meni. En kyllä nähnyt häntä.

Äänestä

Aaa... no voi. Hyvää perjantaita sullekin. Menkäähän kaikki nyt käymään jossain.. mä ainakin lähen tuonnenoin hillumaan joksikin aikaa.

Äänestä

Minua ei harmita yhtään.

Äänestä
  • Ei minuakaan ei pystynyt hengittää enää siinä työpaikassa nyt yrittää sotkea taas mutta ei tuu

    Äänestä

Kyllä myö vielä kuule tavataan, sen verran meni viime kerrasta pasmat sekasin :)

Äänestä
  • Ei nähdä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jäitmieleeni kirjoitti:

Sinua tänään. Hyvää perjantai-iltaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu