Olit nainen aivan uniikki kaunis ja herkkä. Taitava, niin taitava et olin iha hölmönä. Mä veikkaan etten tule koskaan tapaamaan mitään sun tapaista. Kaikki sun virheetkin oli niitä mihin pystyin samastumaan. Mulle olit jalokivi siellä kaiken joukossa.
Ehkä me kohdataan, joskus. Toivon että saan halata sua jos niin käy.
Nyt sanon tosissan :D
18
934
Vastaukset
- Hugs.kisses
Niimpä joo, halit aina sopii
- Niinhän.se.on
ettei aina onnistu, mutta jos ei ole kielletty uutta yritystä, niin mikä estää uuden yrityksen?
- tarkennusta
Missä hän oli taitava?
- jostottapuhutaaan
no bj tietenkin
- seköseoli
Ai baskanjauhaja tietenkin
- Helmiäsioillevastakin
Fotoshopattuja kuvaväärennöksiä, valheita, mustamaalausta, senhän te osaatte, raukat, voi voi. Aika rankkaa rikollisuutta, epäilen.
- maoonmaanmatonen
just toi juttu, et tää ei ainakaan oo mulle... :S
- Onmul2veljeäkii
Mull on 2 tärkeää miestä. Toisesta haluan pitää huolta ja toista.... lakastaa.
Jokainenhan meistä erehtyy tekemään jotain mitä katuu, mutta ei ne aina ole niitä tekoja mitä ei voi korjata. Kokeile kysymällä, sittenpä tiedät oliko se kuitenkaan täysin väärä teko.
- josvoisinollahän
Aika ihan hirveen paljon kauniisti kirjoitettu.
- Kynänpurija
Tuskin oli mulle... Mutta oon kyllä outo ja uniikki, eikä aina niin hyvällä tavalla. Ehkäpä olen yhdessä jutussa taitava, kaikki muut taidot olen oppinut kantapään kautta. Eihän se halaukseen jäisi... Eihän?
- Mv.ltä
Tämä nimimerkki oli kyllä hyvä :D Nauroin nähdessäni silmien edessäni naisen, joka puree turhautuneena ajatuksissaan tuskaisena kynää huomaamattaan, että kynä on kohta syöty..
- HaluisinTietää
Kerro jotain kyseisestä naisesta?
- Oot.tosipöljä
Tänne tämmösiä nimettömänä.
- Aidon_oikeasti
Pöljiä ollaan molemmat. Tässä hetkessä, istutaan alas lattialle ja keskustellaan. Kyllä olisin valmis puhumaan. Se on se mitä vailla me ollaan. Unohdetaan kaikki muu ja käydään läpi, mitä ollaan, mitä halutaan ja mitä voi olla. Ja mitä ei voi olla. Mutta, näin en pysty olemaan.
- noinvoisittetehdä
hyvä idea on.
- Mäniintiedän
Hyvä että viimein tajusit ton. Mäkin uskon että se mitä meillä oli, oli jotain enemmän.
Olisit vaan ottanut yhteyttä niin voisin antaa toisen tilaisuuden - blaahbaah
Epäilen suuresti tämän viestin vilpittömyyttä... Vaikka voin samaistua jotenkin hassusti. Buuh uuh. :)
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1416325Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto725261Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost143685Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1213290Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT1172467Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat712286Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku12038Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val271618Sinä et halunnut sitoutua
Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne191376- 811208