Vain elämää kuvauksissa tämä tulikuuma pari on äitynyt riitelemään. Se millä tavoin sovintoa on HIEROTTU, jääköön heidän väliSEKSI asiaksi.
Cheekin ja Sillanpään rakkaudessa ryppyjä
kohtasitäpierettää
574
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tuo on sinun toiveesi. Et voi olla tietämättä sitä, että Cheek on normaali heteromies.
Cheekin rakkauksista voit lukea hänestä kertovassa kirjassa, JHT - Musta lammas.
Usko nyt, että se ei kerro elämästää kirjoissa, sulle, eikä kellekkään muulle.
Hän on kertonut hyvin paljon elämästään julkisuuteen. Vain psyykkisesti erittäin vahva henkilö pystyy tuollaiseen.
Ja hän ei muutu toisenlaiseksi sinun toiveiden mukaisesti. Hän on normaali heteromies, vaikka sinä muuta toivot. Miksi et ole suvaitsevainen?
Voisit lopettaa tuon hölmön jankutuksen jostain toiveista, täällä ei kukaan toivo sinun keekiltäs mitään, se on täysin yhdentekevä henkilö ja todellakaan se ei kerro kirjassa, eikä missään muuallakaan henkilökohtaisia ja intiimejä asioitaan, ei sulle, eikä kenellekkään muulle.
Oletko kirjoittanut näille Cheekin nettikiusaajille myöskin?
Hehän näitä nettikiusaajia ja jankuttajia ovat.
Toistamiseen he homottelevat Cheekiä, vaikka Cheek on tuonut selkeästi esille, että hän on normaali heteromies.
Ja seuraapas Cheekin musiikkiuraa ja sitä mitä hän on julkisuuteen kertonut. Selvästikään et ole niistä tietoinen. Kirjoititkin, että "...se on täysin yhdentekevä henkilö...".
Hän on tuonut avoimesti asioita esille hyvin useasta asiasta. Ole hyvä ja etsi tietoja hänestä.