Rakastan sua!!!!!!!!!!!!!!!

Etkö ymmärrä!!!!!!!!!!! Olen riippuvainen sinusta!!!!!!!!!!
6395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Onko tämä J-Miehelle?

Äänestä

Ketä nyt noin pahasti? Kyllä sää pääset, minäkin oon pääsemässä. Et vain näe häntä ja aika parantaa. Tsemii!

Äänestä

KYLLÄ. OLI J-MIEHELLE ELI JARI KIMMO JOHANNEKSELLE VEERA ELINALTA.

Äänestä

Löukkasit mua niin usein. Nauroit vaan aina. Mut nyt oon vahvempukuin muut ja kävelen nokka pystyssä yksin niku siinä mun lempielokuvassa. Et oo vihamies tuskin mun silmissä ees mies. Nykyisen parisuhteen myötä opit ehkä itestäsi et vika on sussa ja siinä ettet pysty avautuun etkä päästään ketään lähelle.

Äänestä

Tunnustaminen tekee välillä kipeää!

Äänestä

Rakkaus on sanoin kuvaamaton tunne.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ENPÄÄSEIRTI kirjoitti:

Etkö ymmärrä!!!!!!!!!!! Olen riippuvainen sinusta!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu