Poliisioperaatio Imatralla?

Mitä Muovikujalla on tekeillä siellä näkyi useita poliisipartioita ja ruumisauto?
241321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Voimia ja jaksamista. Miespuolinen henkilö oli saanut määrittelemättömässä tilanteessa vammoja. Vammat olivat niin vakavia, että mies menehtyi.

Äänestä

Mikä operaatio ?

Äänestä
  • Operaatiolla tarkoitetaan toimitusta tai toimenpidettä, esimerkiksi seuraavanlaisia:

    operaatio eli leikkaus, kirurginen toimenpide
    looginen operaatio, kuten ei, ja, tai
    matemaattinen operaatio, kuten laskutoimitus.
    sotilaallinen operaatio

    Äänestä

Mitä siellä on sattunut ?

Äänestä

Millanen poliisioperaatio siellä
on sattunut ? Siellä Muovikujalla?

Äänestä
  • Useita poliisipartioita oli hälytetty paikalle sitä ei kerrottu uutisissa miksi niin monta vaikka pitäisikin kertoa jotain.

    Äänestä

Liittyykö tää siihen rivitaloasunnon tulipaloon Imatran Virasojalla, jossa kuoli aamulla mies ja kissa ?

Äänestä
  • En usko, koska se sattui Rakennusmestarinkadulla ja poliisioperaatio oli iltapäivällä Mansikkalan kaupunginosassa.

    Äänestä

Mies kuoli, ei mitään rikollista väkivaltaa
Vissiin kuoli sairaskohtaukseen

Äänestä
  • Teloi itseään, vahingossa.

    Äänestä

  • Tulipalossa kuoli mies uutisten mukaan sairaskohtauksen seurauksena ja toinen mies kuoli määrittelemättömässä tilanteessa.

    Äänestä

Vitut. Joku oli yrittänyt tehdä sukelluspukua traktorin sisärenkaasta mutta sen pää juuttui venttiiliin ja siihen tukehtui. Sitä vaan ihmettelen, miten helvetti se oli sen tehnyt, kun rengas oli muuten ehjä...

Äänestä

Minne se viesti katosi, jossa kysyttiin asiaa jotain tietoja olisi hyvä saada ?

Äänestä

Kävikö tapaturma eläkeläiselle kun kysessä ei ollut työtapaturma?

Äänestä

Onko missään mainittu kuka siellä kuoli?

Äänestä

Olikohan pimeä duunari joka nyt vaan sattui hengailemaan aluella ja otti ohraleipä?

Äänestä

En ole koskaan kuullut, että paikalle lähetettäisiin useita poliisipartioita yksittäisen tapaturman takia ellei kyseessä ole ase, josta kuului laukauksten ääniä tms.

Äänestä

Oliko joku löytänyt ruumiin ja soittanut epäillystä henkirikoksesta hätäkeskukseen ja sitten kävi ilmi, ettei ollutkaan rikos vaikka oli vammoja..?

Äänestä
  • Noinhan siinä on voinut käydä.

    Äänestä

  • Onko jo selvinnyt mikä aiheutti ne kuolemaan johtaneet vammat?

    Äänestä

  • Luoti aiheutti....

    Äänestä

  • itsarinko teki?

    Äänestä

kyl työ imatralaiset ootte tyhmiä kun ette osaa lehtiä lukea

Äänestä

Pyörällä kaatui ja satutti kuolettavasti päänsä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


aseistakieltäytynny kirjoitti:

Mitä Muovikujalla on tekeillä siellä näkyi useita poliisipartioita ja ruumisauto?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu