Hyvää yötä ihana

S miehelle hkiin 💕
5102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kas kiitos samoin .

Äänestä
  • no ei ole Sebu, ensi vokaali a.

    Äänestä

  • Ei todellakaan ole a

    Äänestä

  • eläpäsyritä kirjoitti:

    Ei todellakaan ole a

    Sakua kuitenkin tarkoitat?!

    Äänestä

  • hertsikasta kirjoitti:

    Sakua kuitenkin tarkoitat?!

    Äskenhän aloittaja sanoi että ensimmäinen vokaali ei ole A.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pusutsulle kirjoitti:

S miehelle hkiin 💕

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu