Meiliystäviä haussa 42v:lle sinkku-naiselle ympäri Suomen.
Ja myös jos vain synkkaa niin 02-alueelta olevat (NAISET!) mahdollisesti tapaamiset livena(hengailu,kahvila,kävely,kortinpeluu,autoilu jos sinulla auto yms).Tällä hetkellä ei ole omia eläimiä muutoin kuin satunnaiset hoitokoirat.
Lähellä sydäntäni:Eläimet,luonto,saaristo/meri,valokuvaus,luonnon rauha,auringonlaskut,lukeminen,tv:n katselu,netissä surffailu,parvekeviljely,koti,ystävät,hyvä ruoka(sekasyöjä)ja paljon muuta.
En ole sairauden johdosta työelämässä mutta vapaaehtoistyötä tullu tehtyä vuosia eläinten parissa eri tavalla.
Jos sillä on merkitystä niin olen bi,lapseton,savuton,alkoa harvoin&kohtuudella hyvässä seurassa(esim.viini-illat).Enemmän vietän aikaani kotona,saaristossa,luonnon rauhassa,puistoissa ymv.
Luonteeltani:Rauhallinen,avoin,rehellinen,tunteellinen,syvällinen.
Ei tarvitse kirjoittaa tiuhaan tahtiin&usein kunhan ei veny 1-2 kertaa/vuosi kuitenkaan.Tosielämä netin ulkopuolella on meillä kaikilla olemassa joten sekin vie aikaansa.Kultaisen keskitien löydämme varmasti joka miellyttää molempia.
Jos jokin kolahti niin ota ja näpyttele mulle meiliä :)!
kukkanen.j (ät) gmail.com
Uusia ystäviä meilinvaihtoon?
KultainenSyksy
0
115
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604866Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362209Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti581969- 1981938
Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1711589Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2961515Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2061280- 881209
- 2071182
- 651154