JÄRKI HOI!

Ihan oikeesti herätkää jo!
Missikisat! ketä kiinnostaa??
Miss Suomi ei kuitenkaan pärjää enää maailmalla. Blondius ei ole enää mikään valtti!
hohhoh.. herätkää nykypäivään!
4529
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

joo ei blondius ole todellakaan valtti. musta tuntuu, että nykyään tummat pärjää paremmin.

Äänestä
  • No ainahan ne ovat lattarimaiden tummaveriköt missiskaboissa kohtuuttoman hyvin pärjänneet. On sen edes jokin vaihtelu, jos Suomesta¨tulee blondi framille, vaikka ei pärjäisikään.
    Eikä se tummaverisyys paljon Mira Saloakaan auta maailman markkinoilla.

    Äänestä

  • Aulis kirjoitti:

    No ainahan ne ovat lattarimaiden tummaveriköt missiskaboissa kohtuuttoman hyvin pärjänneet. On sen edes jokin vaihtelu, jos Suomesta¨tulee blondi framille, vaikka ei pärjäisikään.
    Eikä se tummaverisyys paljon Mira Saloakaan auta maailman markkinoilla.

    VIIME VUONAN MISS UNIVERSEN VOITTI BLONDI,SIT ÄENNE MIS WORLSIN BLONDI.pituuttaa pitä olla lähemmäs 175-182cm ja esiintyminen huippuvarmaa jaulkonäkö klasisinen.hanna ekillä ei mitään saumoja.lyyhyytensä ja kokemattomuutensa ja vuoksi hukkuu takariviin,täysin tyhmä valinta.tytöllä ei mitään saumoja kiinnostavaksi misiksi edes suomessa.herätkää pahvituomarit jo.kerrankin olisi ollut tarjolla esiintymiskykyiset ja näyttävät naiset susanna ja elina ja vaikka sannakin,mutta ei.valitaan poikamaisen vartalon omaamva tylsä nynnymissi.ei hyvä päivä.

    Äänestä

Kertokaa,mitä se ihana Hanna ilmaisi,kun avasi suunsa. Oliko mitää sykähdyttävää vai opeteltua vanhaa lorua,oliko aitoa juttua,mikä on neidon elämänfilosofia?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jonna__ kirjoitti:

Ihan oikeesti herätkää jo!
Missikisat! ketä kiinnostaa??
Miss Suomi ei kuitenkaan pärjää enää maailmalla. Blondius ei ole enää mikään valtti!
hohhoh.. herätkää nykypäivään!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu