53-v paimiolaismiehelle tuomio seksuaalipalvelujen

RaakaRauno1

Ostamisesta. Tuomio ei tosin ole vielä lainvoimainen ja voi muuttua, koska siitä on valitettu.

Turkulainen uutisoi seuraavasti:

"53-vuotias paimiolainen mies osti seksipalveluja 15-vuotiaalta tytöltä.

Tapaus sattui Paimiossa vuoden 2014 juhannuksena. Mies sopi tytön kanssa internetissä, että he tapaavat ja harrastavat seksiä.

Tapaamisessa tyttö otti miehen siittimen suuhunsa ja mies tunkeutui sormella tytön emättimeen. Mies myös nuoli tytön sukupuolielintä. Mies maksoi tytölle 50 euron korvauksen.

Varsinais-Suomen käräjäoikeus tuomitsi miehen seksuaalipalvelujen ostamisesta nuorelta. Mies sai 4 kuukautta ehdollista vankeutta ja 30 päiväsakkoa, joista kertyy hänen tuloillaan maksettavaa 870 euroa.

Tuomio ei ole vielä lainvoimainen. Mies ilmoitti tyytymättömyyttä koko tuomioon."

Onko tietoa, keistä on kyse?

2

288

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • P.B.K

      Vain pedofiilin nimellä ja kuvalla on merkitystä. Laitoin tänne jo kahteen kertaan tämän Turkulaisen LINKIN. Molemmilla kerroilla poistettiin, MIKSI ? No, MV-lehti kyllätodennäköisesti tulee julkaismaan naaman ja nimen!

    • eiolisuskonu

      Siis voiko joku olla noin hävytön. Ikäerokin yli kolminkertainen. Aikamoinen namusetä täytyy olla.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haapaveden upea kurvikuningatar

      No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga
      Haapavesi
      140
      2031
    2. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      184
      914
    3. Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää

      WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️
      Ikävä
      91
      907
    4. Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin

      Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.
      Ikävä
      37
      838
    5. Sinulle viestiä

      Me sitten oikeasti tutustutaan ensin!!
      Ikävä
      60
      830
    6. Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä

      Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔
      Ikävä
      47
      762
    7. Lidilikö Suomussalmelle

      Tännekki Lidili. Loppus tuo kiskominen näillä jäljellä olevilla. K-Market ihan sikakallis ja hyvin ylimieliset omistajat
      Suomussalmi
      50
      715
    8. Mitä sä teet

      Juuri nyt?
      Ikävä
      73
      701
    9. Upeaa Google!

      Kohta on töitä tarjolla kaikille! Suomen taloushistorian suurin investointi ja Kajaani mainittu! Sähkö kyllä riittää, tö
      Kajaani
      281
      700
    10. Ei makeat pimut sytytä

      sen jälkeen kun on nähnyt sinut. Olet vain ihastus vailla vertaa. Kun sinut tuntee muut eivät tunnu miltään. Tajuatko ol
      Ikävä
      34
      642
    Aihe