mutta sinusta nainen tulee seuratessa mieleen voivoi tyttö rukka :( Suo pystyy vetelee varmaa aika kivasti käsienympärille, jos on sellainen playeriluonne. Olet epävarma, ujo, arka. Rohkeakin, mutta ihmissuhteissa autisti. Helposti vedätettävä ja siten kiusattava.
Taidat siis olla sellainen porukan joojoo-nainen. Saatat toki saada hyviä kavereita, mutta osa seuraasi haluavista on vain SE mielessä.
Taidat siis olla sellainen porukan joojoo-nainen. Saatat toki saada hyviä kavereita, mutta osa seuraasi haluavista on vain SE mielessä.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Joo tiedän...
Mut en oo sokea...näen paljon....mitä muut ei näe...🤗😂💫🌸
kerroit. Ainakin sinun luontoiset jää varmuudella minun kelkasta.
Keksippä vielä jotain, siis ihan sinusta itsestäs, semmosta totuutta millä eliminoin myös livessä sinun luonteen omaavat.
Ei ihan mulle tämä. Ja minullakin on ja on ollut joskus SE mielessä ;)
Ei osunut.
Oletko kateellinen kun toinen saa kavereita, ´keksit omasta tyhmästä päästäsi tuollaista, sinun seuraan ei taida haluta oikein kukaan kun olet noin synkkä ja ahdasmielinen, seurustele sinä vaan sen oman peilikuvasi kanssa koska te kaksi olette ansainneet toisenne.
Itsestäsikö kerrot😁
Senkin rontti!
Tunteiltaan puhdas ja rehellinen ihminen ei pelaile, tunteiltaan vääristynyt ihminen pelailee. Miksi ihmisen pitäisi tehdä niin toista kohtaan? Tuskinpa tuo ajattelemasi "tyttörukka" on mitenkään rukka, jos on vain oppinut rakastamaan myös itseään eikä anna kohdella väärin.
Voi itku, breaking news, onko joillakin junteilla vain SE mielessä, kas kun en ujoutta ja arkuutta ja epävarmuutta ja autistisuuttani tuota älynnyt kuin ~30 vuotta sitten. Ja sinä tiedostit heti, pidät itseäs varmaan nerona?
Niinhän sinä luulet! Olen kaikkea muuta miltä ulkopuolelta näyttää. Rohkea ja omien puolien pitäjä viimeiseen asti. Epäluuloinen ja tarkka vaativa seurastaan.