Peukku pepussa

ja HK:n sininen suussa. Kyllä elämä on ihanaa!!
4110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Miksi edes tulin huoh. Lukemaan ja todistamaan tällaista??? En tiedä, jaksanko olla edes pettynyt. Kyllästynyt näihin mauttomuuksiin :(
Taidanpa mennä taas samalla oven aukaisulla, kuin tulinkin..

Äänestä

Taas porvarit kehuskelee. Itse joudun tyytymään rainbowin uunilenkkiin.

Äänestä

Vaihto n-y-t nyt.

No. Miltäs nyt tuntuu ja maistuu?

Äänestä

Meitsi lähtee hakemaan kaljaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PlayingWithMyself kirjoitti:

ja HK:n sininen suussa. Kyllä elämä on ihanaa!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu