Kokemus matkalta

Orfeus1944

Paljon matkustelleena, viimeisin tapaus joka tulee uniini tapahtui laivassa Tallinnan välillä. Menin katselemaan yleistä menoa kaiteelle laivan tanssilattian yläpuolelle, drinkki ja nukkumaan.
Kun siinä katselin , minua lähestyi nainen(viehättävä, pitkä puku) kysyen , olenko sinkku?. Olen vastattuani hän halusi tanssimaan. Koskapa en ole tanssinut vuosiin vastustelin ,mutta hänhän vei.
Siinä tunngogsessa kun huojuttiin tunsin että seisokkini tuntui hänelläkin. Vieläkin muistan siinä kaiteen salin puolella istuneitten tanttojen tuijjotuksen. Halusin lattialta pois ja hän suostui, esitin paukkuja hytissäni. Kun sovitin kortti hytin lukkoon halailimme ja kuin varkain hänen kätensä hyväili seisokkiani. Puoliväkisi ajoi hyttikaverini ulos ja keskityimme toisiimme. Hän oli ihana kikkarapää, hyväili ja piti hyväilystä, olimme kuin teinejä tai nuuhkivia petoja.
Mutta ei. Minulla ei kerta kaikkiaan ottanut tarvittavasti eteen. Herran jumala kuinka kuinka kärsin. Hän teki kaikkensa mutta minä olin vain puolivedossa enkä edes saanut orgasmia hänen
kaikkensa tehtyään. Olen katkera ensisijaisesti näille ns terveyskeskus lääkäri plantuille ja nais
lääkäreille jotka eivät ota kuuleviin korviinsakkaan ikääntyvien miesten ujosti esittämiä ongelmia.
Nämä ns lääkärit ova mätäpaise yhteiskunnassa ahnehtimassa usein kahdessa praktiikassa huippu tuloja, 15 min potilas . Minulle jätti kertomani kokemus ikuisen arven sieluuni. Enkä ikinä voi arvostaa näitä naispyrkyreitä näennäisammateissaan. Mikäli tämä kirjoitus sattuu HÄNEN silmiinsä, toivon kaikkea hyvää sekä parempaa onnea sen onnekkaan kanssa joka osaa tanssia ym.

0

629

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Muuttaisitko kaivattusi luokse

        heti asumaan? 🛒
        Ikävä
        100
        822
      2. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

        Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
        Kotimaiset julkkisjuorut
        361
        780
      3. Olet kuin minä

        Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
        Ikävä
        49
        590
      4. Mä olen tosi

        Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
        Ikävä
        38
        589
      5. Mitä odotat kohtaamiselta?

        Niin, otsikossa kysymys.
        Ikävä
        72
        589
      6. Samassa kylässä asuu yks mies...

        Jota en voi sietää... yök!
        Ikävä
        65
        575
      7. Sanotaan se sitten tässä

        Rakastan sua mies varmaan.
        Ikävä
        30
        566
      8. En minä tule koskaan ottamaan sinuun yhteyttä

        Että siinä ole vaan rauhassa ilman minua koko loppuelämäsi ajan.
        Ikävä
        25
        530
      9. Omituiset kuntayhtymän vieraat festareilla

        Mitähän Pekka Iivari teki kuntayhtymän vieraana festareilla? Harvemmin tällaiset tilaisuudet ovat ns. avec- tyyppisiä ei
        Kemijärvi
        48
        527
      10. Jos se onkin niin

        Että me molemmat kaivataan toisiamme. Odotetaan sitä näkemistä. Ollaan mustasukkaisia ja mietitään, että kenen kanssa se
        Ikävä
        27
        522
      Aihe