Miltä tuntuisi olla parisuhteessa kaivattunne kanssa naamakirjassa ?
Nimi liitettynä hänen nimeensä ?
Julkisesti ?
Naamakirjassa parisuhteessa
Gallup
6
141
Vastaukset
- tuplakoo
Kuka nyt naamakirjasta välittää... Mutta kihlajais- tai hääilmon julkaisu paperisessa sanomalehdessä olisi isompi juttu.
- Kertariitti
Ei koskaan enää.
- 20vyhdessä
olen jo ❤ ihastumiset tulee ja menee! mutta omaa miestäni mä rakastan kaikesta huolimatta ❤
- eipanosuhteilija
Jos ei sinne laita nimeään kenen kanssa parisuhteessa, miksi edes ilmoittaa sinkuuttaan, panosuhteiden nimissä`??
- Talvisydän
Hän ei ole naamassa. Mutta olishan se outoa. Outoa yleensäkin olis olla hänen kanssaan parisuhteessa. En rupeis. Se vaan pilais kaiken.
Vois olla hieno tunne. Miks ei olis?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä292785- 911044
- 58911
- 66885
olet kaiken rakkauden arvoinen
Olisinpa kertonut kuinka rakastuin sinuun. Kuinka hyvältä tunnuit siinä lähelläni, kunpa en olisi väistänyt vastapäätyy26857Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu6847Olisi kiva
Tietää, mitä oikein ajattelet minusta tai meistä? Mitä meidän välillä on? Salattua tykkäämistä, halua, himoa? Onhan tämä37810Mikä koirarotu muistuttaa kaivattuasi eniten?
Koirien piirteet muistuttavat usein ihmisten ja omistajiensa piirteitä.65804Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa
Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu136729Oot mun koko maailma
Ei ole koskaan ollut ketään, joka olisi niin täydellinen minulle kuin sinä mies ❤️ Ikävöin sua🥹75724