Olisiko muutaman kuukauden trollaustauko paikallaan? Ei aina jaksa trollata, mutta harmittaa kun muut ovat trollailleet sillä aikaa ja itse jään paitsi trollauksista.
Minut tunnetaan palstalla mm. zikasairaana pienipäänä, pannun haukkujana.
Mitä mieltä muut trollit olette? Palataanko asiaan vaikka 1.1.2018?
Minut tunnetaan palstalla mm. zikasairaana pienipäänä, pannun haukkujana.
Mitä mieltä muut trollit olette? Palataanko asiaan vaikka 1.1.2018?
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ettekö meinaa haukkua Kuparipannun jouluateriaa tänä vuonna ollenkaan?
Eikö olis parasta vaan hakeutua hoitoon. Kallomaakari auttaa kaikkia zikasairaita. Ja Kuparipannu on Inglesin ja koko kanarian paras ravintola. Siitä ei kahta sanaa.
Sovitaan niin. Lähdetään koko trolliporukka Inglesiin juhlimaan. Puerton jampat tulee sinne myös.
Tahtoisin niin kovasti Inglesiin panettamaan itseäni jollain kuumalla latinopojulla. Lisäksi panobuddymme Puertosta iäkähaitaristaan huolimatta ovat halluttavien listalla. Oppiisämme Kerttisetä kyllä löytää paikat ja tavat irstaan elämäntapamme toteuttamiseen. Se on hyvää vaihtelua trollamiselle. Halataan kun tavataan.
Sopii mulle myös.olen ollut yhteydessä mieheemme puertossa ja hän lupasi joukkionsa kinkyklubin bileisiimme Inglesiin tuoda. kuka sitä nyt trollata viitsii kun voi poikain kanssa reteesti rakastella. Tervetuloa uroot panekelemaan Inglesin pelipaikoille.
Mukana ollaan. Trollamisen sijaan minäkin valitsen poikarakkauden ilot. Onko meillä joku kinkyklubin kokoontuminen tiedossa inglesissä talvella. Tuleeko paljonkin puerton väkeä. Voitais mennä yhdessä Kuparipannuun syömään ja pyytämään Akilta anteeksi trollauksiamme.
Me Puerton eläkeläiset ja talvimatkaajat olemme mukana trollaustauossa. Inglesiin tulemme suurella joukolla muita miesrakastajia tapaamaan. Onko kinkyklubin bileistä mitään tarkempaa päivämäärää.