Osallistuin juuri arvontaan, jossa

Voi voittas New Yorkin
794
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ootkos mies vai nainen?:)

Äänestä
  • Sinne ajattelin mennä naiseni kanssa.

    Äänestä

  • Häämatkallesinne kirjoitti:

    Sinne ajattelin mennä naiseni kanssa.

    Millainen on naisesi?

    Äänestä

  • EdellinenKysyjä kirjoitti:

    Millainen on naisesi?

    Miksi kyselet koko ajan?:)

    Äänestä

  • Häämatkallesinne kirjoitti:

    Miksi kyselet koko ajan?:)

    Millainen terska sinulla on?

    Äänestä

  • SeuraavaKysyjä kirjoitti:

    Millainen terska sinulla on?

    👉👌🖒🎶

    Äänestä

  • Häämatkallesinne kirjoitti:

    Miksi kyselet koko ajan?:)

    No siksi että jos olisi osunut.. vaikka tuskin osuisi mutta varmuudeksi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Häämatkallesinne kirjoitti:

Voi voittas New Yorkin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu