Auris 1,d kolmosvaihde

Ei tahdo mennä silmään pienemmälle vaihtaessa. Mikä mahtaa olla vikana?
659
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kone siis 1,4d ja v manuaali

Äänestä

Arvasin ettei tällä palstalla ole kuin jonneja

Äänestä

Kytkin ei kunnolla irrota ja/tai synkkarenkaat kuluneet. Onko niitä vaihteensiirtäjiä ikinä voideltu tai säädetty? Meneekö ykkönen helposti kylmänä päälle?

Äänestä
  • Ykönen menee helpolla. Ajettu 370tkm. Mulla ollut kesästä asti, joten en tiedä huolloista

    Äänestä

Loppuun ajettu kinneri, lopunajan merkit käsillä, ei kannata enää korjata, korjaus kun arvoa kalliimpi. Mutta miten on mahdollista, että Tohjossa on vika?

Äänestä

Kyllä se menee silmään kun otat piilolasin pois edestä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Djdkdkkfkf kirjoitti:

Ei tahdo mennä silmään pienemmälle vaihtaessa. Mikä mahtaa olla vikana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu