Tunnisteesi, ymmärrät varmaan miksi en voi niihin aina vastata?
Olen huomannut nainen
EiEpäselvää
36637
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 36
Vanhimmat
tunnisteet ovat illuusioita. hanki elämä
Tämä aloitus varmaan tarkoitti sitä, että minun kannattaa unohtaa ja jatkaa matkaani? Ja ettei kannata mitään viestiä edes lähettää?
Oot asian ytimessä.
Et nyt oikein ymmärrä ja tuo edellinen ei ole Ap.
En niin... Ja osasin toki epäillä, ettei edellinen kommentoija ole aloittaja, mutta meni silti täydestä.
Sedät trollaa täällä.
Eihän se varattu mies voi aina just hypätä sillon kun pitäs.
No totta puhuen en aina ihan ymmärrä miksi et voi vastata koska tunnisteeni pyrin kuitenkin aina sen verran järkeä käytten laittamaan etten mitään todella henkilökohtaista laita.
Tai voihan olla että syy on se ettet halua kenenkään ulkopuolisen tietävän että käyt täällä? Vai oletko kenties varattu? Jos näin niin silloin minun on parempi sinut unohtaa!!!
Mielikuvitus laukkaa...
Millaisia tunnisteita hän on käyttänyt? Linkkaa vaikka joku aloitus/viesti jonka hän on laittanut?
Koska joku väärä ihminen saattaa tunnistaa sinut myös ja minut vai?
Juuri niin sitä tässä Ap haettiin.
Voitko sen verran vastata, että meneekö tämä pienelle vai isolle paikkakunnalle siis?
Lähetin hänelle viestin.
Siis kenelle, ei minulle ole kukaan lähettänyt, mutta ei tarviikaan.
Piti kommentoida tuonne ylemmäs, mutta laitoin toisenkin kommentin näköjään epähuomiossa tähän.
Oletko aloittaja?
Jos tekisin niin, moni voisi yhdistää helposti ne jutut.
Parempi onkin suojella toista. Ja olla yhteydessä irl kahden kesken.
Moni vai joku?
Yksi tietenkin, miksi kukaan montaa kaipaisi.
No se vaan ettet ymmärrä muiden aivoituksia, ei kaikki aina mene sun omien standardiesi mukaan... 🙄
jos ei ole epäselvää niin miksi et ottaisi yhteyttä irl:ssä`??? :)
:))😂 ottaisitko sinä?
Ennnnnnn minä, ku sinä :) Sun on paljon helpompi koska mä oon käyttänyt täällä parempia tunnisteita niiih.... ;) ja muutenki kaikkea ajatellen!
On tullut jtn ongelmia sulle ap, niinkö?
Miksi et ole suorassa yhteydessä kaipaamaasi naiseen? Hukkaat aikaa tällä palstalla jossa varmaan aika harva on edes oikeasti tosissaan kirjoitustensa kanssa.
Minä en ainakaan jaksa tunnistella ketään täällä. Enkä omiakaan kellekkään erityisesti laittele.
Olen muutoinkin lopettelemassa. Ei minua tämä palsta niin kiinnosta. Eiköhän jokaisella oma elämä, ettei jaksa seurata täällä muiden kirjoittelua niin tarkkaan . Antaa kaikkien kirjoitella mitä haluavat.
Ei näistä muutoinkaan ota selvää, jos joku provoilee, mun puolestaa saakyllä tehdä sitäkin.
Mitäs jos ap kirjoittaisit sille naiselle tunnisteellisia viestejä, joissa käytät sellaisia tunnisteita joista kukaan kaivattusi lisäksi ei voi tajuta että se olet sinä? Siis jos irl et viitsi yhteyttä ottaa
Minä kyllä toivon että "hän" antaa pienet-pienet vihjeet meistä. Mutta oletko hän, sitä minä en tiedä, koska ei ole mitään vihjeitä mitä vain me kaksi tiedämme, niin en voi myös olettaa mitään ja samalla todeta ei tämä aloitus ollut minulle.
Minä en ole huomannut sinun laittavan minulle mitään tunnisteita. Keneksi mahdatkaan minua luulla?
Tiedän, että olet.
Tämä on se lopputulos, kun kuuntelee järjen ääntä sydämen äänen sijaan.
mutta sitä en sitten ymmärräkään että miksi et tee mitään irl:ssä kun kerran olet varma. Et siis tykkää, niinkö se on?
No jos ihan viihteen vuoksi laitan tunnistetta et kuitenkaan usko minua vaan syytä taas jotain muuta jolle olen sinusta kertonut? Näinhän se sinun kanssa menee. Kun et näymmä älyä ettei se täällä kirjoittele idioottina kuten me. Hyvät naurut olet antanut monta kertaa. Kuule kun kerron sulle seuraavan kerran mitä kerron sinusta yleensäkkään kellekkään Uskotko sen? Älä viitsi naljailla tunnisteilla kun ne tunnisteet jotka kirjoitin ei tiedä muut kuin sinä ja minä. Omit hyvin vihjeet mutta kohdistat väärään kohteeseen. Aina en voi vastata kuten hyvin tiedät. Tyydy siihen mitä saat. Toki vastaan seuraaviin kysymyksiisi jos jotain hampaankoloon jäi mutta et voi totuutta puristaa millään tavalla. Mutta hauskaa on kanssasi vääntää. Kumman pitkään olet ollut nyt rauhallinen eikä suuttumisia ole näkynyt.
Suurin Osa noista muista ihan vääriä.
Hyvää päivää rakas 😘
Ahaa, se olikin Sonja, jota ap kaipaa
Asuntovelkaa ja pienet lapset. Myös itsepäinen vaimo estävät yhteydenottoa sinuun.