Siis ei hitto!

Siis miten jengillä on kanttia tehdä tällaisia hulluja juttuja?🤢🤢 https://www.youtube.com/watch?v=yXqbrBIbDkY
5114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Noi kiipeilyt tonne korkeuksiin on niin sairasta että tekee pahaa. :D

Äänestä
  • Niin teki, meinasin saada paniikkikohtauksen jo pelkästä näkemisestä.

    Äänestä

Minulla rupesi ihan vatsanpohjaa vääntämään nuo temput. Todella tyhmänrohkeita mielestäni.

Äänestä
  • Älä muuta viserrä.

    Äänestä

Ihan perinteistä sirkuskamaa mitä meillä on sirkusteltassa.🤡

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


NostanKylläHattua kirjoitti:

Siis miten jengillä on kanttia tehdä tällaisia hulluja juttuja?🤢🤢 https://www.youtube.com/watch?v=yXqbrBIbDkY

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu