Orgasmi kaluun koskematta

SähköSimulaattori

20

1817

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sähköllä_onneen

      Kyllä on tullut vastaavaa laitetta käytettyä jo vuosia. Tulee mahtavat orkut. Ei välttämättä vielä eka kerralla mutta kun antaa itselle aikaa ja kokeilee laitteen kaikkia eri esiohjelmointeja niin varmasti löytää mieleisensä. Suosittelen.

      • Nahaton

        Kiinnostaisi päästä kokeilemaan tuollasta(ennen hankintapäätöstä) ja saada myös lisätietoa/vinkkejä 'harrastajalta'...


    • skaterdude

      Eihän se varsinaista kädellä tumputtamista vaadi. Jäykkä kalu riittää kunhan siihen kohdistuu jonkunlainen edes pieni liike. Mul on monta kertaa skeitatessa tullu spermat farkkuihin enkä siis oo käsin koskenu kikkeliin.

    • HalpaaHuvia
      • Selvitystäpukkaa

      • Nahaton

        Eipä löytynyt tuolla linkillä sivua...
        Ja tuskin klaassilta saa tuollaisia lisävarusteita kuin a-tappi,kullipanta ym. sähköleikkeihin..,


      • Toimiise
        Nahaton kirjoitti:

        Eipä löytynyt tuolla linkillä sivua...
        Ja tuskin klaassilta saa tuollaisia lisävarusteita kuin a-tappi,kullipanta ym. sähköleikkeihin..,

        Niitä saa muista alan kaupoista, sopii samaan 2mm liittimeen.
        S24 pätkii noita linkkejä, kopioi kokonaan selaimeen...


    • tiinaliisamaire

      multa tulee aina spermat farkkuihin kun pyöräilen

    • Estims

      Lähelle pääsee (Mystim, Tension Lover Tens Unit) kun hieman lantiota liikuttaa samaa rytmiin, mutta ei kunnollista huippua.
      Toisaalta voi nautiskella pitkään ja sitten elektrodit eri lailla ja huippu käden avustuksella.

      En tiedä sitten miten onnistuisi kalliimmalla laitteella, onhan näistä netin syövereissä riittävästi "ilman käsiä" videoita.

    • liisamaijakaisa

      vai nii helposti tulee

    • varusmiesss

      Herätys joka solulle, hyrräää

    • kallemasa

      Mikä meno mikä veto ??

      • DerKipinä

        AC/DC⚡️⚡️ 😁😆


      • transtäti

        Tästä käsinkoskematta orgasmiin on paljon kokemusta.Olen käyttänyt clasun e stimmiä liivien alla,toinen lätkä välilihassa kiveksien alla ja toinen kalun varressa.Siinä on mukavin ohjelma sellainen jossa pulssit kovenevat neljän sarjana ja tauko.Olen katsastanut kirppareiden liivitarjontaa ja e-stimmi on jytkyttänyt kalussa.
        Muutenkin ,kun kävelee julkisilla paikoilla perse leveäksi topattuna liivien alla ja painavat tissit soutaen paidan alla,koon 110 d korseletissa seisoo melkein aina.
        Sitten vielä tuo sähköinen pulssi,hyvää tekee.Monta kertaa olen saanut orgasmin siinä muiden ihmisten edessä.Mutta jos seisoo myyjän edessä lantioliivissä ja seisoo nylon alkkareiden alla tuo sähköpulssi saa kalun liikahtelemaan sykäysten tahdissa ja yhdessä vakiopaikassa myyjä sen huomasikin.Kun hölmönä kyselin että tulevatko sukkanauhat tässä liivissä alkkariden päälle vai alle.Siinä siniset nylonalkkarit kastuivat kun viisi kertaa tuli reilun pituinen spermasuihku pöksyjen alle.
        Muuten saan kyllä paremman orgasmin värinäkuulan kanssa,sidottuna kyrvän alapinnalle.Se tosin pitää ääntä,jos on kunnon lahkeelliset housuliivit ja korseletti niiden päällä ei ääni niin selvästi kuulu.Sitä voi surautella ja pitää yllä seisokkia vaikka kuinka pitkään.Kun vaikkapa levarilla kävelee liiveissä ja surauttelee kuulaa on kiihottavaa kun joku sopiva runkkari antaa runkata kaluaan ja samalla kun kuula ajaa orgasmiin saa pitkiä spermaruiskahduksia "tisseille" ja myös kasvoille.
        Mutta,kaiken kaikkiaan satoja ihania orgasmeja käsin koskematta e stimmillä ja värinäkuulalla.


    • VärinäKuula

      Voisitko suositella jotakin värinäkuulamallia miehille. Millä tavalla sitä käytetään kullille? Olen luullut että ne on vaan naisten laitteita.

      • transtäti

        Olen käyttänyt aivan halpaa värinäkuulaa,sellaista joka toimii johdon kanssa ja tavalliseet aa tai aaa paristot.Paras on sellainen joka värisee voimakkaasti ja harvemmalla taajuudella.Se aivan kuin jytyyttää terskaa ja tuntuu hyvältä.Sidon sen terskan alapinnalle joustavalla tavalla,vaikkapa sopiva olisi elastinen sukkahousun lahkeesta leikattu pala.
        Sitä voi vaikka kävellä naisten vaatteissa ja kuula värisee liivien alla.
        Parkkipaikalla voii vaikka olla liiveissä ja kun siihen vielä saapuu puutteessa oleva mies paikat täynnä spermaa,on aivan ihanaa runkata toisen kullia ja suristella omassa kalussa olevaa kuulaa.Kun sitten toisen orgasmi lähenee ja on tulossa,on kiihottavaa antaa kuulan väristä niin että orgasmi tulee ja kun vielä toisenkin kalu syöksisi lyijykynän paksuista spermasuihkua samaan aikaan kasvoille olisi jopa täydellistä.


    • Vibrate

      Voiko noita värinäkuulan värinöitä säätää? Mitä merkkiä suosittelette? Onko nuo tavallaan naisille tarkoitettuja mutta myös mies voi sitä hyvin käyttää, vai onko miehille omia?

    • Kapea hame yllä ja kalu nousee sitä vasten. Hame hieroo kiristellessään
      kalua ja saa sen purkaantumaan. Lisäkiihokkeena heiluvat tekorinnat paidan alla.

      • transtäti

        Onhan se kiihottava näky kun sukkanauha-lantioliivin alla,satiinipöksyissä seisoo kalu.Siitä kun saa kaivaa esiin jöpöttävän meisselin ja imaista kovaa ja sileää nuppia.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko tyytyväinen viime tapaamiseemme?

      Vai toivoitko sen menevän toisella tavalla? Miten?
      Ikävä
      67
      2801
    2. Nyt se sit loppuu

      Et ei enää nähdä ja yhteyttä pidetä.
      Ikävä
      46
      2554
    3. Kuoleman pelko katosi

      Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä
      Hindulaisuus
      431
      2217
    4. Viikonloppu terveiset kaivatulle

      tähän alas ⬇️⬇️⬇️
      Ikävä
      79
      2128
    5. Jos sitä keittelis teetä

      Ja miettis mitä mies siellä jossain touhuilee... ☕️
      Ikävä
      95
      1956
    6. Myötähäpeä kun näkee sut,

      tekisit jotain ittelles. Ihan hyvällä tämä!
      Ikävä
      32
      1692
    7. Huomenta ........

      Huomenta 💗 Tiedän, että tuntuisit hyvälle.
      Ikävä
      12
      1526
    8. Kuhmolainen on selvästi kepun lehti

      Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan
      Kuhmo
      17
      1477
    9. Mitä nämä palautteet palstalla ovat?

      Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?
      Ikävä
      26
      1283
    10. Ei mun tunteet

      ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil
      Ikävä
      18
      1165
    Aihe