Taikaa,,mie myöhästyin,,,

Jääkuutiotar

Olen nimimerkki Jääkuutiotar,,,,voitko tähän nostaa vain yksi kysymys-toisin kuin ahneilla ehtijöillä,,,ketkä hanakasti tivasivat lisää ja lisäkysymyksen perään taas,,,-Saako mieheni asuntoasiaan muutosta...jotta tapailut onnistuisi jälleen normaalisti..väliaikanen muutos asiassa? kiitos kun ja jos katsot,,näit mulle aikanaan napakasti...t nainen taustiolla

4

122

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Taikalle

      Hei Jääkuutiotar :) (sulla kyllä jännä nimimerkki)

      Nyt tännepuolen, eli kysyit miehesi asuntoasioita. Siihen nousee kovin ikävää ja jonkunmoista " rajoitetta"..tiedät kyllä, mitä tällä rajoitteella tarkoitan. Muutosta ei vielä nouse , mutta sinulle annetaan paljon voimia kestää tämä odotus. Saat kosketuksen johonkin uuteen harrastukseen ja se vie tunnetta/toivoa eteenpäin. Rakennat uutta kotipesää rakkaallesi ja hän ottaa sen ilolla vastaan viimeistään sitten, kun nämä "rajoitteet" on ohi.
      Olet sisukas nainen ja et jää kuuntelemaan toisten ihmisten neuvoja. Rakkaus voittaa ja uusi vuosi avautuu sulle oikeana toiveiden vuotena...näen, että kun kesä koittaa, olette taas toistenne sylissä!

      Voimia tulevaan, Taika

    • JÄÄkuutio

      Hei kiitos sulle. Annoit kipinää odotella,,rajoitteet ovat esilla ja kateelliet sivusta katsojat....mutta emme alistu tilanteeseen vaan olemme yhdessä kaiken puitteissa,,,,t aloittanut kiitos!

    • Näkijämyös

      Ei tuo mies tule olemaan koskaan sinun. Ei hän jätä rakastaan.

    • näenmyös

      Minä olen hänen rakastettu,ei hänellä muita ole,,taidat nähdä harhoja pahanillman lintu,,,näin vuosia ennen kohtaamistamme hänestä unen,,,joten kaksoisliekki hän on ja näen enneunia,,,tiedän asiostamme,,,sori mut haise pahalle!sulla on väärää tietoa! eri näkiät ovat tyystin eri mieltä ei ole kolmansia osapuolia joten sun tulkinta ona kateellista suolesta tullutta juttua!Hän on omistava ja mustasukkainen minusta,,,edelleenkin vuosian jälkeenkin sori.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      268
      4665
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      134
      3030
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      44
      2847
    4. Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?

      Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k
      Maailman menoa
      23
      2800
    5. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      76
      1791
    6. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      106
      1654
    7. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      28
      1521
    8. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      59
      1400
    9. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      95
      1282
    10. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      47
      1169
    Aihe