Aidon tuntuinen ja kokoinen, sex doll (nukke) käytettävissä tuntitaksalla Helsingissä. Dolly on valmiina sinulle ja valmiina kaikkeen, se puetaan toiveittesi mukaan. Dolly on kyltymätön ja voit toteuttaa sen kanssa villimmätkin toiveesi aina uudelleen ja uudelleen sovitun ajan mukaan.
Voimme suunnitella Dollylle myös "kotikäynnin" Helsingissä ja Etelä-Suomessa harkinnan mukaan.
Nukke desifioidaan ja pestään joka käytön jälkeen.
Yhteydenotot sähköpostitse ja lisätiedot sähköpostitse. 100%.
Ei kyseessä siis mikään pumpattava Barbara, vaan aito real sexdoll, joka ulkomailla saavuttanut huiman suosion hellien (tai vähemmän hellien) hetkien parissa.
Yhteydenotot: [email protected]
Realdoll vuokrattavissa
11
3165
Vastaukset
- othello111
Hei
Kerro kaikki ehdot!
[email protected]
Henrik- Milensäpahomttaja
ootko vittu tosissas
- Anonyymi
http://hespac.com/sexdolls.htm tämän tilasin! Hintalaatusuhteeltaan varsin toimiva ja hyvä ja realistisen tuntoinen kokemus. Paketti tuli huomaamattomassa ja anonyymissä paketissa ja suoraan tuote olisi tullut kotia jakelufirman kautta mutta en ollut kotona jolloin tuotteen hain samalle päivälle kuljetusfirman pääjakeluterminaalista. Helppo hakea eikä mitään siinä ollut ongelmaa. Tuote on kasvoiltaan ja iholtaan hyvin pehmyttä ja realistisen tuntoista. Nopea toimitus.
- Nähty.jo
Tuttu Alaston Suomesta?
- Milensäpahomttaja
mitä vittua joku voi oikeesti saada vaikka aidsin tai hepatiitin ku joku rähjänen pappa käy jyystää sexdolilta silikooni aivot pihalle. ootteko vittu urpoja jos ette saa oikeeta pesää ni vittu ruvetkaa vaikka kauppaamaan itseänne tai olkaa selipatiissa
- Bdlbdl
Niin tai hankkii pankkilainalla oman dollin.
- taudit.tarttuu
Onko tuo nukke kuinka helposti desinfioitavissa? Seksilelujen jakamiseen kun liittyy muuten tautivaara.
- Tyylilyylinä
Mielestäni hyvä ajatus. Sexidolly pitää suun supussa, sitä saapi köyriä vaikka neljään paikkaan, aina saa, ei tule lapsia, eikä haise. Ei käy lompakolle eikä petä.
Jos on paineita, sitä voi vetää turpiin eikä tule oikeudenkäyntejä. Sen voi vaikka ampua eikä tule murhasyytettä. Sitten voit painaa ammuttua lyyliä. Kovasti paljon erilaisia kokemuksia voi hankkia. - kielto.laki
Erinäiset naisjärjestöt yrittävät kieltää aidon kaltaiset seksinuket ja seksirobotit. Ne kun laskisivat avioseksin markkina-arvoa eli seksillä kiristäminen muuttuisi vaikeammaksi. Perusteluna kielloille on esitetty että nuket esineellistävät oikeita naisia. Logiikka (tai sen puute!) on ilmeisesti sellainen, että miehet eivät muka osaisi tehdä eroa nuken ja ihmisen välillä.
Liiaksi lapsen näköisiä nukkeja on jo kielletty.- Melaamekkoon
Kohta suorastaan vaativat niitä
https://www.stara.fi/2018/01/13/miespuoliset-seksirobotit-tulossa-varustettu-toimivalla-peniksella/
Mulla on -kysy!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2684675Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1343030Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit442857Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k252827Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?761791Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1061654Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281521- 601409
- 951282
Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2151180