Hei!
Täällä kirjoittelee 23v jätkät, jolla akne uusiutu jälleen.
Alko tosissaan vituttaan tää homma, kun ei näytä menevän ohi vaikka ikää tulee.
Löytyykö täältä muita, jotka aloittelee nyt Isotretinoin Actavis kuuria? Tänään kävin hakemassa kuurin ja vähän kyllä jännitää mitä tästä seuraa. Eli jos löyty muita niin olis mukava jakaa kokemuksia miten hoito etenee:)
Joko nyt loppuis?
Nuori694
1
251
Vastaukset
- Nuori694
Kyllähän se loppui:) kannattaa tosiaankin miettiä Isotretinoin Actavis kuuria. Aluksi pelkäsin sivuoireita, mutta ei niitä juurikaan ole ollut. Veriarvot ovat ainoastaan ollut vähän koholla minkä vuoksi kuuri jatkuu vieläkin. Mutta tästä on ollut kyllä tosi iso apu ja nyt voi nauttia kesästä melkein normaalilla naamalla:) suosittelen!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1532875Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2812566Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.391584Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?381510- 1211222
- 1081163
Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee151085Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041053Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e371009Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.322957