Huomenta.......

En ole unohtanut sinua.
13378
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

En ole unohtanut sinua vaikka musta ei enää kuulu. Ajattelen sua joka helvetin hetki, koko ajan. Kauheaa tuskaa olla näin :(

Äänestä
  • Laittappa nyt sitte vaikka sun alkukirjain

    Äänestä

Ajattelen joka päivä. En ole unohtanut sinua Janne! <3

Äänestä
  • Minä en sinua.

    Äänestä

  • JANNEAaa kirjoitti:

    Minä en sinua.

    Terveisiä palstalla kyttäävältä akaltaan!

    Äänestä

  • kjähhähhää kirjoitti:

    Terveisiä palstalla kyttäävältä akaltaan!

    Jannen vaimolla on ihana elämä. Moneenko ketjuun se sitä huomiohuoraajavärssyään tykitti? Aikas moneen?

    Äänestä

  • Jannen muija ihan paras! Sietää noille uuvattiämmille runoja laittaakin kun varatuissa miehissä roikutaan. Peukutan täysillä huomiohuora- runon kirjoittajalle mikäli se on Jannen muija. Lisää näitä!!!!

    Äänestä

  • Huomio*uora on palstalla. Pidä näppis kurissa, ettet ui kohta pohjamudissa!

    Äänestä

  • kjähhähhää kirjoitti:

    Terveisiä palstalla kyttäävältä akaltaan!

    Voi pikkulutuhuolamuttulaa. Vietätkö yksinäistä iltaa siellä kun Janne onkin muijansa luona?

    Äänestä

  • Ihanbest kirjoitti:

    Jannen muija ihan paras! Sietää noille uuvattiämmille runoja laittaakin kun varatuissa miehissä roikutaan. Peukutan täysillä huomiohuora- runon kirjoittajalle mikäli se on Jannen muija. Lisää näitä!!!!

    Omakehulla on tapana haista pahalle...

    Äänestä

  • Kanssa suhteessa, mutta silti olen yksinäinen. Naiseni ei ymmärrä minua!

    Äänestä

  • Olennaisen kirjoitti:

    Kanssa suhteessa, mutta silti olen yksinäinen. Naiseni ei ymmärrä minua!

    Montakohan kertaa eksillesikin olet sanonut, että koeta ymmärtää... Jospa vihdoin viimein alkaisit tutustumaan itseesi, että mikä sen toisen osapuolen ymmärtämättömyyden ja yksinäisyyden tunteen sinussa aiheuttaa, eihän siitä suhteesta tule muuten *usta eikä *askaa. Tuli vaan mieleen, että osaatko olla yksin ollenkaan vai pitääkö sinulla aina olla varalla joku ja hypit suhteesta toiseen sekä kohtelet ihmisiä julmasti, ettet kokisi sitä pohjatonta yksinäisyyden- ja menettämisen tunnetta. Jospa sinun olisi aika opetella sietämään yksinolon tunnetta itsessään, et sä siihen kuole ja opettelet seisomaan omilla jaloillasi. Yksinäisyys on vain yksi ihmisen tunteista, mikä siinä hirvittää sua? Vain onko menettämisen pelko se päällimmäisin? Terve suhde ei ole läheisriippuvuutta myöskään.

    Äänestä

Mä en oo unohtanu v-miestä vaikka en pidäkään yhteyttä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaikkasinäoletkinminut kirjoitti:

En ole unohtanut sinua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu